Skocz do zawartości
pol-6694

Przywracanie starego systemu android!!

Rekomendowane odpowiedzi

Witam,

mam pytanie. Ostatnio zaktualizowałem androida w telefonie se x10, ale wolałbym powrócić do starej wersji androida, czy jest taka możliwość???

Głównym problemem jest to, że w starej wersji androida był program backup to przegrywania sms na kartę sd, a w nowej wersji go nie ma, i nie potrafię tych wiadomości przywróci.

Z góry dziękuje za pomoc.

pol-6694

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

jest mozliwosc przywrocenia starej wersji. ponowna jej instalacja.

jesli nie zrobiłes backup - pozegnaj sie z sms. chyba, ze znajdziesz podobną aplikacje w google play i przywrocisz sms. bo wnioskuje, ze ten "program" to wbudowana fnkcja programu doo wysyłania sms albo program stockowy, ktory nie zwsze znajdziesz w google play.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    HouseM

Na forum jest link do oryginalnego programu od SE działającego na 2.3

Nazwa była jakaś prosta backupandrestote.apk czy coś w tym stylu powinieneś bez problemu znaleźć w dziale x10

Wysłane z mojego X10i

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    wykrzyk.png Temat był już wielokrotnie omawiany.
    Zanim zadasz pytanie użyj wyszukiwarki i zapoznaj się z tym, co już zostało napisane.
    Zgodnie z regulaminem temat zostanie przeniesiony do kosza.
    [/FAQ]
    W tym dziale nie poruszamy problemów z konkretnymi telefonami. Po więcej informacji zapraszam do działu Twojego telefonu. Sony Ericsson Xperia X10

A dla nowego użytkownika polecam lekturę http://forum.android.com.pl/f31/jestea-nowym-ua-ytkownikiem-androida-wersja-maj-2011-a-14130/

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Gość
    Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

• Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

x