Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Rambdal

Ja nie mam problemu

Facebook mam wersję 14 lutego 2017
Messengera 4 października 2016

Wysłano z Walkman-a

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
ophiel

Mam problem z aplikacją Facebook.

Otóż podczas odtwarzania filmików jest pikseloza.

A po wybraniu trybka ustawien filmiku mam wybrane Automatycznie stosuj najlepszą rozdzielczość.

Ale on jej nie stosuje bo do wyboru jest od 240p aż po 720P a on mi wyświetla filmiki w najgorszej.

Po ręcznej zmianie na 720p film jest wyświetlany już ok.

Połączenie LTE lub WiFi bez znaczenia.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
PLANETA

Witam i pytam czy wam aplikacja na tl , też nie działa w ten sposób iż nie da sie wejsc w znajomych z zaproszeniami, market też nie działa , i po wyszukaniu czegoś , nie da sie wejsc w profil ?.

Dodam iż mam tak juz od 2 godz ?.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Witam. Mam od miesiąca Samsunga Galaxy a6+ i mam problem. Otóż wszystkie dźwięki mam poustawiane według własnych upodobań, nawet dźwięki powiadomień. Natomiast jedyny dźwięk powiadomień z Facebooka mam inny i nie mogę go ustawić na dźwięk jaki ja chcę. Wszystkie mam spersonalizowane, ale nie z Facebooka. Czy to coś z telefonem nie tak, czy coś innego?  Bardzo proszę o pomoc. Obiło mi się o uszy, że ponoć Facebook sam narzuca dźwięki i nie można tego zmienić. Czy to prawda? Proszę o pomoc. Jeśli coś wiecie pomóżcie. Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Rambdal

@PLANETA nie warto aktualizować FB ja mam FB i messenger sprzed 2 lat działają, zjadają mniej baterii i jet ok :)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
PLANETA

@Rambdal Już jest wsio ok . :P

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Siema, mam problem z facebookiem i ostatnimi logowaniami

Gdy loguje się z Galaxy A5 na moje konto to na komputerze dostaje informacje że ktoś się zalogował, gdzie pisze jaki tel, z jakego miasta i kraju a ja bym chciał aby nie pisało A5 (2016) tylko np.telefon1 

Nie znam się na tym aż tak bardzo więc nie wiem co zrobić.

Prosze  o szybką odpowiedź ;)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Wiram, będę musiała na telefonie korzystać z 2 kont na facebooku- prywatnym i firmowym. Nie wiem jak to zrobić a na necie nie znalazłam jakichś podpowiedzi. Wiem że mogę się logować na 1 konto, wylogować się i przelogować na 2. Ale nie chciałabym musieć ciągle się przelogowywać. czy jest jakiś sposób aby na stałe mieć 2 konta albo przelogowywac się między kontami bez wpisywania wszystkiego od nowa za każdym razem? Wiem że na iphonie nie jest to problem. Ja mam samsunga s7 edge. Bardzo proszę o pomoc bo ze znajomych nikt nie wie jak to zrobić...

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
dapik1

@Marta GD nie używam facebooka w wersji oryginalnej . Używam aplikacji , która zowie się FaceSlim -- ale nie o tym chciałem napisać.

Propozycja 1) Możesz użyć aplikacji do klonowania innych programów. Wtedy sytuacja wygląda tak że w oryginalnym programie  jesteś zalogowana na swoje konto a w wersji sklonowanej pracujesz na profilu służbowym lub odwrotnie.

Propozycja 2) Wydaje mi się że możesz używać facebooka w wersji oryginalnej dla profilu służbowego a dla profilu prywatnego użyć wspomnianej wcześniej aplikacji FaceSlim (ma ona sporo minusów 😀 -- działa tylko wtedy gdy jej używasz , ale  jej plusem dla mnie jest rozmiar i brak pracy w tle)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi