Skocz do zawartości
Maly1920

Dzwiek SMS

Rekomendowane odpowiedzi

Mam pytanie mozna w GT540 zmienic dzwiek na sms'a ? ;)

Z gory dzieki

Sent from my GT540 using Tapatalk

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Tak - tak samo jak dźwięk dzwonka (ustawienia->dźwięki i ekran), albo przez aplikację do SMS/MMS

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Jesli chcesz ustawic dzwiek sms-a np na mp3 ,musisz podłaczyc tel do komputera i na karcie sd utworzyc folder notifications i tam wrzucic mp3 . jak to zrobisz to w Ustawienia - dzwiek i wyswietlacz - powiadomienia . powinna byc twoja mp3 piwo sie nalezy ;)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Dzieki all, piwo pojdzie jak wejde na PC ;)

Sent from my GT540 using Tapatalk

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Jesli chcesz ustawic dzwiek sms-a np na mp3 ,musisz podłaczyc tel do komputera i na karcie sd utworzyc folder notifications i tam wrzucic mp3 . jak to zrobisz to w Ustawienia - dzwiek i wyswietlacz - powiadomienia . powinna byc twoja mp3 piwo sie nalezy ;)

zrobiłem jak napisałeś i to działa PIWKO

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Hans92

@Maly1920 danke schön!

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    ercze

Zrobiłem dokładnie tak jak napisałeś i wszedłem w Ustawienia - dzwiek i wyswietlacz - powiadomienia i rzeczywiście były tam te dzwonki które chciałem sobie ustawiać na sms. Tylko u mnie problem polega na tym, że jak wybiore/ustawie odpowiadający mi dzwięk to i tak jest domyślny... Mało tego jak wybiore jakiś inny , któryś z dostępnych oryginalnie w androidzie to też się nic nie zmienia, tylko ciagle jest domyślny:/ Próbowałem też później usnuąć ten plik notification i zmieniać dźwięki tylko między oryginalnymi iteż du*a...

Miał ktoś podobny problem i go rozwiązał???

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Ultima

Sprecyzuj bardziej nazwę tematu(regulamin pkt. 2.2) , będzie później innym łatwiej znaleźć .

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    ercze

Ja chyba nie mam uprawnień do zmiany tematu (lub nie wiem jak) a Maly1920, który rozpoczął temat ze swoim problemem się uporał więc pewnie nie bardzo będzie mu zależało na zmianie tamatu...a przydałoby się bo w dalszym ciągu mam problem, który opisałem dwa posty wyżej :/

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    boyar8

U mnie to samo. Jak użyje jakiegoś programu do sms to pierwszy odzywa się systemowy a później ten ustawiony prze ze mnie. Bez programu nie można zmienić dźwięku sms. Pomoże ktoś ?

Już mam!!

Po prosty trzeba zmienić dźwięk sms z drugiej strony :)

czyli sms--->ustawienia i podmienić dźwięk (na karcie sd oczywiście trzeba mieć katalog "notifications" )

Edytowane przez boyar8
    Znalazłem rozwiązanie

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi