Skocz do zawartości
darkmatthew

Cyanogenmod na xperia mini pro?

Rekomendowane odpowiedzi

Jeśli nie masz problemów z angielskim, polecam tematy z XDA, niestety nie przetłumaczę ich ponieważ nie będę korzystał z tego modu, a staram się nie robić poradników do czegoś czego osobiście nie sprawdziłem ;)

{Mini/MiniPro/Active/Live}[DEVELOPMENT] -FXP116- CM7.2.0 - FreeXperia Project - xda-developers

{Mini/MiniPro/Active/Live}[DEVELOPMENT] -FXP116- CM9.0 - FreeXperia Project - xda-developers

(jako, że nie wolno robić takich poradników, które składają się tylko z podania linka, mam nadzieje, że moderacja zrozumie mój tok rozumowania dlaczego je tu wrzucam ;) )

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Przeglądarka zlagowała i zdublowało wpis, proszę usunąć ten post.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    noirsu

Żeby nie dublować tematów. Jest na oficjalnej stronie że wspierany jest cm10 dla tego telefonu ale do pobrania mam tylko 9 czy 10 jest jeszcze testowany. I czy ktoś co ma to zainstalowane może powiedzieć czy wszystkie moduły działają? Znaczy się czy działa aparat qwerty podświetlanie klawiszy i takie tam gpesy? Czy aktualizacji dokonuje sie przez ponowne flaschowanie czy jakoś z automatu po podłączeniu do sieci? Czy installer ze strony działa i czy nie różni sie od tego z viki cynogenu (chodzi o ten qrcodem? No i czy muszę dokonywać synchronizacji z gmailem jak na zwykłym sofcie od sony żeby korzystać z google play?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi