Skocz do zawartości
colorowy

[ICS4.0.4] ParanoidAndroid v1.6a

Rekomendowane odpowiedzi

2vii0zt.jpg

Przedstawiam Wam paranormalny ROM! ROM hybrydowy różniący się od wszystkich. Jest to potężny projekt polegający na przystosowaniu trybu "tablet" na potrzeby naszych "esdwójek". "Per app density" czyli komfort użytkowania aplikacji ze zmniejszonym dpi systemu. Pierwszy w historii ROM na którym możesz wybierać w wygląd aplikacji. Możesz używać wszystkich swoich programów w trybie telefonu będąc w trybie tabletu! Teraz sam wybierasz :). Soft bazuje głównie na CM9 z niewielką domieszką kodu AOKP. Myślę, że screeny mówią wszystko :)

Wątek na XDA: [ROM][4.0.4] PARANOIDANDROID v1.6a - GOODBYE ICS [CM9HYBRID][10/07/2012] - xda-developers

Strona projektu:

Paranoid Android 1.6a: Paranoid Web Tools - Build status

Hybrid Gapps: http://www.paranoid-rom.com/index.php?dir=&file=gapps-hybrid.zip

Lista zmian w v1.6a:

Built from source - 10/7/2012 - 00:27:58

OTA app changed (This trashes OTA update, please download manually this version). More responsive methods

Merged latest CM changes, including a lot of fixes and improvements for device tree

Improvements on frameworks, fixed for once and finally all DPI related crashes

SystemUI mode can be configured now

Cleanup and speedup of hybrid code via native libs (I'd say 25%)

A lot more of changes, you can check them here: https://github.com/ParanoidAndroid

Instrukcja wgrywania:

1. Wrzuć soft jak i hybrid gappsy na telefon.

2. Wejdź w CWM recovery, flash rom

3. Nie wychodząc z CWM, flash gapps

4. Wipe cache partition, wipe dalvik (jeśli przechodzisz z innego romu niż CM9 wipe data/factory reset jest WYMAGANY!)

5. Wciąż pozostając w CWM wchodzimy w advanced --> Fix Permissions (BARDZO WAŻNY KROK!)

6. Reboot

7. Cieszymy się niesamowitym systemem :)

Screeny:

paranoid_notab.png

s2_1b99oa.pngs2_2xvy8l.pngs2_4mka7v.pngs2_313yl0.pngs2_664yu7.png

Prezentacja wideo:

Edytowane przez colorowy

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

coś z downloadem nie tak bo całe archiwum się nie ściąga :(

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Ja wczoraj pobierałem przez Rapidshare , jedynie Google Apps pobrałem ze strony D4. Do pobierania pliku D4 v.5 dostęp jest natomiast przy wersji v6 wyskakuje na stronie informacja : Ten serwer jest w trybie konserwacji. Odśwież tę stronę za kilka minut.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Patroy

Ma ktoś namiary na mod dodający "ostatnie apliacjie" na takie jak tutaj cyzli z sense 4? bo wszędzie gdzie są to tylko dla AOSP a ja bym wolał dla customów samsungowych

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Czy jest w nim j. polski ?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

jak w kazdym romie z androidem.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Danq

Jest juz wersja 7 DOWNLOAD

LISTA ZMIAN

v7.0

Kanged from source, 4:00pm COT. All features included (even the ones that are on CM9 changelog but not on latest nightly)

Updated core Kernel to latest SiyahKernel

Optimized persistent settings storage for OTA app (hell was ugly)

Included Online Themes (Still not 100% functional, only getting previews. All the environment is ready only waiting for themes, this will update OTA to v5.0, now is V4.9)

Reverted CyanogenMod change to swap external and internal sd location

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    jak w kazdym romie z androidem.

Nie każdy rom na androidzie posiada PL, D4 ma język polski.

Edytowane przez czoster1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

i jak smiga ten romik?? Wlasnie kupilem sgs 2 i szukam co by tu na niego wgrac:) chce zeby bykl stabilny i zeby dzialal tv out:)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Siedzę na tym romie od ver. 1 i widziałem jak się rozwijał :-). Rom bazuje na cm9 ale wprowadza co chwile nowe udoskonalenia i innowacyjne rozwiązania. Jest aktualizacja OTA systemu i niektorych funkcji. Dużo latek dla cm9 jest od razu zaimplementowanych w romie. Jest też theme engine- sprawdziłem i fajnie działa ale ja lubię czystego ics bez nakładek i motywów. Autor, uznany na xda developer co chwila coś nowego wprowadza i ogólnie jest otwarty na różne sugestie. Naprawdę warto zainstalować bo wszystko działa bardzo sprawnie i ja po miesiącach testowania różnych romów wiem że w końcu trafiłem na coś bo wg mnie jest idealne. Aż dziwne ze dopiero teraz pojawił się d4 na tym forum. Lepiej późno niż później :-)

Wysłane z mojego GT-I9100 za pomocą Tapatalk

Edytowane przez gr2egor2

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi