Skocz do zawartości
colorowy

[ICS4.0.4] ParanoidAndroid v1.6a

Rekomendowane odpowiedzi

Trochę się zdiwiłem ale jest już 1.4

Changelog

v1.4

Built from source, 3:03pm COT. Synced with latest Paranoid sources

Fixed most of the issues with pad & pal, now facebook, whatsapp, keyboards, etc will be shown just fine

PAD/PAL work in phonemode 100%, no weird toggles and stuff like that. you get full tablet apps without caveats

Settings cleanup, most of the garbage dpi options are gone, should be more intuitive - i ask you to not bring your old pad.props though some things changed. if you know what you do take a look and edit by hand

Trashed our LatinIME repo - not needed anymore

Fixed OTA 100%, now it should never hang on 99%

Navbar editor is now hidden on tablet mode ... ups missed that one.

Download

Gapps

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Witam a jak ma się DPI co do Tablet Mod można zmienić żeby bardziej były czcionki większe ??

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Witam a jak ma się DPI co do Tablet Mod można zmienić żeby bardziej były czcionki większe ??

Nie!! Tylko możesz użyć hybrid mode do zmiany dpi ale nie systemu tulko np. Ekranu głównego itd.

[email protected] SGS ||

rrrom2.png

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

aa jak włączyć powiadomienia żeby były widoczna na ekranie blokady ? że przyszedł sms ?? bo mam 1.3 i już powoli tracę siły bo nie mogę tego znaleźć:(

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Mam rremix i nigdy nie znalazłem czegoś takiego, wię razej w aokp tego nie ma

[email protected] SGS ||

rrrom2.png

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    housik
    Nie!! Tylko możesz użyć hybrid mode do zmiany dpi ale nie systemu tulko np. Ekranu głównego itd.

[email protected] SGS ||

rrrom2.png

Daj Hybrid. Jeżeli ci zależy na belce i locksreen jak w tablecie zaznacz Tablet mode. W innym przypadku wystarczy Hybrid, następnie w List of apps eksperymentujesz z każdą aplikacją osobno, także z usługami systemowymi ( najlepiej pojedynczo bo system może się sypnąć ) (np. kalendarz systemowy w TabletUI wygląda o wiele lepiej, ale kontakty tragicznie) dpi polecam 180 , ale to już rzecz gustu.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Ktoś może wie jak wyłączyc podswietlenie przedniego palela klawiszy ??

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Czy ma ktoś może problem z smsami ? Otóż sygnał przyjścia smsa normalnie jest odtwarzany do pewnego czasu. Potem nie ma ani wibracji ani sygnału. Po zrestartowaniu telefonu wszystko wraca do normy i znów po jakimś problem powraca. Problem ten pojawił się w wersji 1.3. Ktoś się z tym spotkał już ?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

też tak mam to samo że pierwszy sms jest sygnał a potem już cisza i nie wiadomo czy coś przyszło czy nie :(

a czy da sie jakoś zrobić by było powiadomienie na ekranie blokady ? że np jest sms lub połączenie nie odebrane?? bardzo bym prosił o jakieś wsparcie ! :))

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

też mam problem z sygnałem sms na nowym 1.4a. jest na to jakaś rada?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi