Skocz do zawartości
colorowy

[ICS4.0.4] ParanoidAndroid v1.6a

Rekomendowane odpowiedzi

borkson

Skoro rom bazuje na CM9 to na pewno przyda się wam informacja o nowych gappsach http://goo.im/gapps

Sent from Galaxy S™ II using Tapatalk 2

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Ver.8 trochę niepełna warto poczekać na 8.1 wkrótce będzie

Brak np.ustawień zmiany ikonki batki

Wróciłem na v7 musimy jeszcze poczekqć

Edytowane przez kamil9530

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Podobno w 8 jest fajny statusbar. Wiecie jak można go zaimplementowac do 7? Bo ten średni jest.

Wysyłane z mojego GT-I9100 za pomocą Tapatalk 2

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

ale widgety masz nie tak jak w standardowym od samsunga tylko jak wejdziesz w menu do wszystkich aplikacji

Edytowane przez czarekpl545

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Witam,

Ta wersja jest super - najlepsza ze wszystkich jakie próbowałem.

Mam jednak problem - przy podłączeniu do oryginalnego samochodowego uchwytu samsunga i podłaczeniu kebelkiem mini jack uchwyt z systemem AUX w samochodzie, muzyka gra jak trzeba dopóki nie podłącze słuchawek do aparatu, po tym muzyka przełącza się na słuchawki.

Chce po prostu po podłączeniu do AUX słuchać muzyki z telefonu, ale jeśli ktoś zadzwoni AUX się automatycznie wyłącza/wycisza i rozmawiam przez podłączone słuchawki do aparatu. Po rozłaczeniu rozmowy powraca muzyka z AUX (wszystko działało poprawnie na Androidzie 2.3.4)

Jest na to jakaś rada?

Może troche zagmatwanie to brzmi, ale mam nadzieje że złapiecie sens i będziecie w stanie mi pomóc.

Z góry przepraszam jeśli nie pisze tego w dobrym miejscu, ale na poprzednim starszym androidzie nie miałem takiego problemu - dlatego pozwoliłem sobie napisać tutaj?

---------- Post dołączono o 21:49 ---------- Poprzedni post napisano o 21:46 ----------

Witam,

Ta wersja jest super - najlepsza ze wszystkich jakie próbowałem.

Mam jednak problem - przy podłączeniu do oryginalnego samochodowego uchwytu samsunga i podłaczeniu kebelkiem mini jack uchwyt z systemem AUX w samochodzie, muzyka gra jak trzeba dopóki nie podłącze słuchawek do aparatu, po tym muzyka przełącza się na słuchawki.

Chce po prostu po podłączeniu do AUX słuchać muzyki z telefonu, ale jeśli ktoś zadzwoni AUX się automatycznie wyłącza/wycisza i rozmawiam przez podłączone słuchawki do aparatu. Po rozłaczeniu rozmowy powraca muzyka z AUX (wszystko działało poprawnie na Androidzie 2.3.4)

Jest na to jakaś rada?

Może troche zagmatwanie to brzmi, ale mam nadzieje że złapiecie sens i będziecie w stanie mi pomóc.

Z góry przepraszam jeśli nie pisze tego w dobrym miejscu, ale na poprzednim starszym androidzie nie miałem takiego problemu - dlatego pozwoliłem sobie napisać tutaj?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    ale widgety masz nie tak jak w standardowym od samsunga tylko jak wejdziesz w menu do wszystkich aplikacji

To mój pierwszy CM i z pewnością wszystkiego nie wiem.

Wiem jak przeciągnąć widget aplikacji na pulpit,natomiast nie bardzo umiem umieścić na pulpicie "otwartego" widgeta np.Fancy Widget,czy też Weatherlove,czy np.DroidStats,3GWatchdog.W innych romach po dotknięciu ekranu otwiera się ramka i mogę wybrać,którą wersję widgeta chcę mieć na pulpicie.

Czy w wersji 8.0 wybieranie numerów z kontaktów przebiega za jednym zamachem,czy aby do kogoś zadzwonić należy wykonać trzy czynności?

Edytowane przez JanuszSz

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

tam przy instalacji tej v8 wyskakuje pare opcji i ktora mam instalowac generic, miui theme,ics theme, miui 4 theme czy sense theme????

Edytowane przez djdanio

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Spytam krótko bo ciężko znaleźć tak banalne wydawałoby się informacje.

Potrzebuję telefon do pracy, nie do ekscytowania się migającymi, kolorowymi duperalami. Co zyskam instalując ten rom, podczas gdy dotychczas siedziałem wyłącznie na oryginalnych romach? Coś poza wyglądem i tym, że aplikacja uruchomi mi się w 0.3 sek a nie w 0.8sek ?

Czy na tym (i jemu podobnych romach) zainstaluje programy jak Go sms pro, jakiś dodatkowy, bardziej funkcjonalny dialer jak TW Dialer, czy jest tam Swype, czy google przywróci mi aplikacje i kontakty?

Byłbym wdzięczny za kilka słów informacji.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

jak potrzebujesz do pracy to wogole nei zmieniaj orginalnego...takie moje jest zdanie. Wiadomo to sa romy ktore zawsze beda mialy jakis blad mniejszy badz wiekszy ale zawsze....Wiadomo ze moze byc lepszy wyglad i pare modow mozna wgrac i cos ulepszyc ale cos za cos....bedziesz mial czas to wgraj ten albo inny i se potestuj porownasz:) jak to sie mowi jak nie sprobujesz to sie nei przekonasz...ktos Ci zawsze odradzi albo powiem zebys instalowal:P pzdr

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi