Skocz do zawartości
Freso

APNDroid czy SwitchPro Widget ?

Rekomendowane odpowiedzi

Freso

Pytanko: Co używacie ? Chodzi mi głównie o GT540. Nie chce sobie nabić kosztów przez źle działający program ;)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

APNdroid - zmienia dane w APN, przez co całkowicie uniemożliwia łączenie się z internetem, ale po przywróceniu poprawnych ustawień czasami trzeba uruchomić ponownie telefon, aby działał internet.

SwitchPro/ToggleData - wyłączają transmisję danych z poziomu systemu - zdarza się że telefon połączy się z internetem, ale tylko na chwilę (góra po 1 paczce up/down).

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Freso

A gdybym w ogóle nie miał APNów w telefonie, np. usunąłbym je, to na logikę nie muszę mieć żadnego programu, bo i tak nie połączy się z internetem, prawda ?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Tak, ale nie będą również działać MMS'y. Z resztą przy wyłączonym internecie (nie ważne którym programem) też nie będą działać...

Wracając do ToggleDate i SwitchPro - obie aplikacje przełączają funkcję, którą masz dostępną w menu w LG - ( w bezprzewodowe->sieci komórkowe).

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    shail

Ja nie polecam Apndroida... potem tak jak u mnie nie było internetu.. trzeba było ponownie uruchamiać tele itd

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

U mnie APNdroid nie sprawia żadnym problemów.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Freso
    SwitchPro/ToggleData - wyłączają transmisję danych z poziomu systemu - zdarza się że telefon połączy się z internetem, ale tylko na chwilę (góra po 1 paczce up/down).

O to chodzi mi tylko, żeby się ciągle nie łączył z netem, bo mam pre-paid.

Resetować telefonu ciągle nie chcę. Czyli SwitchPro będzie dobrym wyborem ?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Czyli SwitchPro będzie dobrym wyborem ?

Ja używam i jestem zadowolony.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    sledz

SwitchPro też nie zawsze działa jak trzeba. U mnie po wyłączeniu neta na całą noc rano muszę zrobić reboot bo inaczej net nie zadziała. APNDroid działał podobnie zresztą. Może to jest wina cyanogena lub czegoś co mam w systemie bo kiedyś działał , póki co neta na noc nie wyłączam bo nie chce mi się uruchamiać ponownie zaraz po wstaniu z łóżka ;) tylko niestety trzeba pamiętać o kontrolowaniu programów które synchronizują się z netem co jakiś czas

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Freso

A czy mogę za jednym razem zapytać, aby nie tworzyć kolejnego programu:

Jaki komunikator (dobrze by było, żeby był po polsku) obsługuje GG ? Niby proste pytanie, ale program ma obsługiwać te numery powyżej 17 mln czy jakoś tak.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Gość
    Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

• Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

x