Skocz do zawartości
VenTx

Cyanogenmod 9.0.0-RC1 marvel/marvelc ALPHA7 UNOFFICIAL [Aktualizacja: 27 lipca 2012]

Rekomendowane odpowiedzi

oby przeglądarkę zoptymalizował bo to jest poezja jak ona ścina. I niech da ten menadżer plików

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Beckham

Trzeba zaczekać na nową kompilacje bo udało się modpunk'owi naprawić wszystkie problemy z GPS, Youtubem, aparatem. Zobaczymy jak wyjdzie nowa kompilacja z wszystkimi fixami.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

o wyszła aktualizacja wczoraj a:) co zostało poprawione?

Edit 1: jak zainstalować GApps?

Edit 2: nie wiem jak oni to zrobili ale w rom'ie z 22.04 da się procka podkręcić do 864 mHz a z 24.04 da tylko do 806 (dostępne jest jeszcze 844 i 864 ale za nic nie chce wejść zatrzymuje się na 806)

Edit 3:

ROM ten jest tylko dla przetestowania a nie do codziennego użytku!

zabronisz mi go używać codziennie? :D^^

Edytowane przez pioter325
    Chciałem coś dopisać :)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

GApps instaluje się przez recovery. Wrzucasz plik GApps na kartę odpalasz recovery >> instal zip from sdcard wskazujesz plik i do przodu :)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    o wyszła aktualizacja wczoraj a:) co zostało poprawione?

Edit 1: jak zainstalować GApps?

Edit 2: nie wiem jak oni to zrobili ale w romie z 22.04 da się procka podkręcić do 864 mhz a z 24.04 da tylko do 806 (dostępne jest jeszcze 844 i 864 ale za nic nie chce wejść zatrzymuje się na 806)

Edit 3:

zabronisz mi go używać codziennie?

Ad. 1: Zostało napisane jak a wziąć to możesz z Latest Version/Google Apps - CyanogenMod Wiki

Ad. 2: Hmm bo możliwe że Twoje CPU nie łyknie więcej niż 806 MHz

Ad. 3: Ja pitole, ogarnij się człowieku... rzucasz się jakby Cię ktoś podpalił...

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Hmm bo możliwe że Twoje CPU nie łyknie więcej niż 806 MHz

Już mi latał na 864 mHz stabilnie więc... W wersji z 22.04 normalnie chodził na 864 a z 24.04 już nie . Poza tym na rom'ie deodex 4.9 już chodził na 825 mHz.

Edit 1: Ok po wielu męczarniach udało mi się w końcu i procesor lata na 864 mHz na wersji z 24.04. Tylko że ten rom jest jakiś straszny prądożerny 72 % w 7 godzin w nocy?

Edytowane przez pioter325

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Areen

Jak tak kryncisz procesor to nie dziwota, że tak baterię żre. Nie dziw się, bo to dopiero wersja rozwojowa, więc nie masz prawa nic krytykować co zostało zrobione do tej pory. Powinieneś być wręcz wdzięczny za ich pracę ;)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    więc nie masz prawa nic krytykować co zostało zrobione do tej pory. Powinieneś być wręcz wdzięczny za ich pracę

może to tak zabrzmiało ale ja nic nie chciałem skrytykować, wręcz przeciwnie, jestem bardzo wdzięczny że ludzie tak się starają. A wtedy tak mi zżarło baterie bo miałem 806-806 zapomniałem przestawić

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Wczoraj w nocy ustawiłem w SetCPU: procek na minimum, tj.245Mhz od 24.00 do 5.00, screen off mam ustawiony na 480Mhz i przez noc (od 23.00 do 7.30) zjadło mi 35% baterii. Nikt tu nic nie chce krytykować, tylko stwierdzamy fakty.;)

Dziś bateria naładowana na max - od południa do 21.00 - 40% zjadło. Czy u Was też tak łyka baterię?

Edytowane przez Raff1974

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    VenTx

Tak, było mówione na forum xda, że są małe problemy z baterią, ale zostały już podobno usunięte.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi