Skocz do zawartości
VenTx

Cyanogenmod 9.0.0-RC1 marvel/marvelc ALPHA7 UNOFFICIAL [Aktualizacja: 27 lipca 2012]

Rekomendowane odpowiedzi

moobek

moze ktos mi powiedziec jak w CM9 pod WFS mozna zupelnie wylaczyc wibre? teoretycznie wszedzie jest na off a usuwaja z pulpitu widget, odblokowujac lub pisza mesa dalej wibruje, prosze o pomoc

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    bo cm 9 ma już zintegrowane stery adreno200 i dlatego masz tyle, weź stock podkręcony bez sterów adreno200 i uzyskasz może z 17fps, cm7 max 15. Dopiero ROM od @michalosa uzyskuję 33fps a to dlatego że jest coś więcej niż adreno200 update. Mój ROM też to posiada :PP

No nie wydaje mi się, :/ bo ja po wgraniu 100% stockowego 2.26.401.3 graniu adreno200 update i procesor na 806 leci 33fps a to że ma "coś więcej" gó*no prawda. Wiem co wgrywałem i wiem co widziałem.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Kolos28

A ja Tobie powiem że to niemożliwe, możesz mieć inne zdanie i tyle :)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Kolos28

Ostatnio postanowiłem sprzedać swojego SGS III i wróciłem do WFS bo stwierdziłem,że za stary jestem na takie zabawki.

Postanowiłem wgrać CM9.1 Alpha9 i nie wiem co zostało tam zmienione ale faktycznie mam ponad 30fps w grafice 3D i jestem zadowolony bo wszystko działa łącznie z filmami HQ.

Nawet stworzyłem swoją odchudzoną wersję - gdzie po zainstalowaniu ROMu oraz Gapps mam 106MB pamięci. Poz zainstalowaniu oryginalnego (nie odchudzonego CM9) ROMu oraz nie odchudzonych Gapps jest tylko 74MB, więc sporo zyskałem ;)

Podoba mi się ten ROM, teraz można nim spokojnie pracować i jest o wiele bardziej wydajny niż jakakolwiek odmiana Stock'a ;)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

@up

Ty to jesteś chyba na serio jakiś dziwny. Na początku chwaliłeś CM9 . Potem przerzuciłeś się na 2.3.5 i zacząłeś go hejtować i tłumacząc się że nagrywanie filmów nie działa, a teraz znów chwalisz go jak by to było coś najważniejszego na świecie. WTF? Zdecyduj się w końcu XDD. Poza tym rom jest super a nagrywanie filmów od około pół roku mi nie było potrzebne więc to można przeboleć. ;)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    qbaand

Witam

A ja czekam na tą camere i myślę ze cm9.1 to będzie Finalna wersja , bo wszystko u mnie śmiga aż miło po za drobną usterką czasem robi mi się restart telefonu . Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

@up

a mi się nie restartuje :D

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    ht11

Mozna by bylo zmienic nazwe tematu bo alpha 7 juz jest lekko nieaktualna.

Wysyłane z mojego Wildfire S A510e za pomocą Tapatalk 2

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

@up

Aha :/ co tam że ten pierwszy post jest nieaktualny już od 10-ciu lat bo jakiemuś użytkownikowi, któremu nie chce się wejść na forum, założył tylko konto by to napisać, a dalej ma wszystkich w 4 literach. Spoko :/ -.-

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi