Skocz do zawartości
VenTx

Cyanogenmod 9.0.0-RC1 marvel/marvelc ALPHA7 UNOFFICIAL [Aktualizacja: 27 lipca 2012]

Rekomendowane odpowiedzi

Kolos28

Znalazłem rozwiązanie nagrywania filmów na cm9.1 alpha 9. Wystarczy zainstalować LG Camera PRO, jest to aplikacja płatna i kosztuję 6zł. Ja ją zakupiłem i cieszę się nagrywaniem video, dzięki tej aplikacji mam w 100 % działający ICS. Jest również darmowa wersja tej apki ale nie używałem jej i nie mam pojęcia jak działa ;)

MODPUNK wydał nową wersję wersję CM10

Wszystko działa, nawet nagrywanie filmów!!!

Właśnie się przesiadłem z cm9.1 na cm10 ;)

Edytowane przez Kolos28

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

@Na pewno wszystko działa? W 100% ?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Kolos28

tak, możliwe że jedynie filmiki nagrane stockową kamerką troszkę klatkują ale z lgCamera jest miodzo ;)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    ht11

w CM10 wszystko działa jak należy. przesiadłem się i jak narazie to nie żałuję. video i zdjęcia jest w 100% sprawne. POLECAM. Skusiłem się na LGCamera - programik lepiej sobie radzi z zdjęciami :)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Areen

A jak stoi sprawa z Google now?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Kolos28

Wszystko działa ale niby ROM ma problem z wybudzaniem, ja w sumie nie zauważyłem by tak się działo. Na razie obserwuję ROM. Jedynie co mnie irytuję to przycisk menu. Zaraz po odblokowaniu nie trybi i muszę tapnąć ekran pierw by przycisk menu zadział!ał. W cm9.1 alpha9 nie miałem tego problemu

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    ht11

zauważyłem problem polega on na tym ze po zainstalowaniu aplikacji awdlauncher przestał działać skrót uruchamiający aparat i kamerkę. po mimo tego że odinstalowałem awdlauncher problem występuje nadal. dopiero po zainstalowaniu aplikacji LGcamera aparat i kamera działąją poprawnie. co do problemów z wybudzaniem to nic takiego nie zauważyłem. po odblokowaniu wszystkie przyciski dzialąją u mnie poprawnie.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Wszystko działa ale niby ROM ma problem z wybudzaniem.

Ja tak miałem ale jakoś się naprawiło. Dzisiaj o 4:30 myślałem, że otworze okno i wyskoczę z dziewiątego piętra przez ten telefon.

A co o tym myślicie? http://forum.xda-developers.com/showthread.php?t=2040333

Edytowane przez pioter325

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

W CM10 jest problem wybudzania z minimalnej jasności ekranu. Na xda koleś zapodał trick jak tego uniknąć (działa, sprawdziłem). ak0r zrobił wakeup-fix, ale u mnie nie działało.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Kolos28
    Ja tak miałem ale jakoś się naprawiło. Dzisiaj o 4:30 myślałem, że otworze okno i wyskoczę z dziewiątego piętra przez ten telefon.

A co o tym myślicie? [DEV][unofficial][4.2.1] CyanogenMod 10.1 for the Wildfire S (marvel) - xda-developers

ten ROM co podajesz, jest strasznie z bugowany i sporo więcej waży, ten od modpunk jest super, wszystko praktycznie działa ;)

Dziś zabieram się z CMW Recovery z numerkiem 6 , może to pomoże na moje problemy z przyciskami po wybudzeniu :P

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi