Skocz do zawartości
Filemon

Niska głośność podczas rozmów

Czy uważasz że głośność rozmów jest na zadowalającym cię poziomie ?  

28 użytkowników zagłosowało

1. 1. Czy uważasz że głośność rozmów jest na zadowalającym cię poziomie ?

• Tak
        7
      • Nie
        14
      • Prawie
        7

Rekomendowane odpowiedzi

Witam,

Jestem świeżym użytkownikiem X10 i byłem nim zachwycony, dopóki nie przeprowadziłem pierwszej rozmowy telefonicznej. Teraz jestem przerażony, przy maksymalnym pogłoszeniu rozmówca i tak jest bardzo cichy. W zamkniętych pomieszczeniach da sie z tym żyć, ale na zatłoczonej ulicy czy w jakimś innym autobusie, to będzie masakra.

Czy jest jakaś możliwość, żeby zwiększyć głośność dźwięku w głośniczku (oprócz 2 klawiszy z boku telefonu)? W porównaniu z poprzednimi aparatami jakie miałem jest bardzo cicho.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Yoshik

To niestety wada firmware. W najnowszych R...020 i R...023 jest ciutke lepiej ale i tak da się zauważyć różnice nawet w porównaniu do innych telefonów SE. Ja liczę na jakiś hack, chyba ,że przy updacie to 2.1 bądź 2.2 Se pójdzie po rozum do głowy.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    veimus

Ja też zauważyłem tą "wadę" w k800i spokojnie słyszałem rozmówce na zatłoczonej ulicy, a w X10i muszę zatykać jedno ucho i mocno przyciskać telefon do ucha... mam nadzieję na rozwiązanie tego problemu niedługo

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    AT76

Witam.Parę dni temu zmieniłem wysłużoną N73 na nową x10i ( z uwagi na słabnący w słuchawce z tygodnia na tydzień głos),a tu rozczarowanie -w x10 głośność na maxa w słuchawce to kpina w porównaniu do choćby zwykłej Omni którą miałem okazje trochę testować.Pytanie czy aby jakiś przyszły firmware to naprawi.A może mam po prostu pecha i trafiłem jakiś lipny egzemplarz.Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

było.

nowy update ma cos zmienic...

z softem z koncowka 20/24 jest lepiej, Duzo, ja nie narzekam

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    AT76

Mam najnowszy soft i jak na telefon tej klasy to głośność w słuchawce jest słaba.Poza tym nie małym mankamentem telefon zrywa beret .

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    DROID

Temat umarl czy wszystkim polepszyla sie glosnosc w sluchawce ? No chyba, ze cos przespalem ? Moze jakis hack czy mod ?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    AT76

Jakoś problemy z baterią i wyświetlaczem pozwoliły mi zapomnieć o tym problemie,ale skoro już tak mnie nie denerwuje to chyba coś poprawili. Ale szału nie ma.Nie zdarzyło mi się jeszcze ściszyć podczas rozmowy.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    DROID

"sciszyc" ??!! chyba podglosnic bo ja, i nie tylko ja, tu pisze o zbyt cichym glosniku rozmow, a nie zbyt glosnym :-)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    AT76
    ....Nie zdarzyło mi się jeszcze ściszyć podczas rozmowy.

No przecież o tym piszę,że jest tak lipnie ze mam non stop na maxa głośność i wielkiej różnicy po update nie zauważyłem,może poza tym ze już nie przyciskam tak telefonu do ucha żeby cokolwiek usłyszeć,a że pracuję dużo w terenie to testuję moją x10 w naprawdę ekstremalnych warunkach to myślę,że jest lekka poprawa głośności.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi