Skocz do zawartości
misiek7bz

Foldery, galeria, sms, aparat

Rekomendowane odpowiedzi

Może masz uszkodzoną kartę SD? U mnie aparat zapisuje zdjęcia na karcie w katalogu DCIM->Camera.

Karta działa, bo mam muzykę, inne zdjęcia i wgl. A zdjęcia się nie chcą zapisywać :(. A jak zrobisz zdjęcie to w głównej galerii Ci wyświetla?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

tak widzę. dodatkowo w galerii mam wybór zdjęć wszystkie, ulubione i z aparatu. i jak wybiorę z aparatu wyświetlają się zrobione aparatem.

Sprawdź czy na karcie masz katalog CAMERA.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Napisano (edytowane)

eh a ja właśnie mam z tym problem i mi nie zapisuje, niby zrobiłem zdjęcie i jest mam na głównym ekranie, ale jak biorę np. Użyj albo 'Użyj jako' te opcje które tam są to pisze, że plik nie istnieje i w tym katalogu z aparatu nic nie mam i nie wiem jak to zdjęcie zapisać.

i Katalogu CAMERA tez niestety nie mam, teraz właśnie patrze, mam tylko główny katalog i LOST.DIR

Edytowane przez misiek7bz

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

ja mam ścieżke na karcie DCIM\CAMERA

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

akawisz : Dzięki bardzo, podpowiedziałeś mi z tym katalogiem i sam go utworzyłem ręcznie na karcie i tam się już wszystko zapisuje samo. Ręcznie, ale działa. Bez wskazówki bym tego nie zrobił. Dzięki :)\

Więc jeszcze mnie zastanawiają te pytania:

1. Czy jest możliwość tworzenia folderów w galerii i 'posegregowanie zdjęć'? Bo po wgraniu wszystkiego na SD, zdjęcia nie są w takiej postaci jak na karcie, czyli foldery i w nich zdjęcia, tylko wszystko na raz, taki chaos, chciał bym to sobie uporządkować. Jeśli ktoś zna sposób, aby utworzyć te foldery to proszę o pomoc. Próbowałem w głównym katalogu na karcie ale nic nie dało.

5. Jak ustawić zdjęcie kontaktu? Zgrałem kontakt na telefon, mam opcję, aby dodać zdjęcie i gdy wytnę już i wszystko idzie do przodu, zdjęcie zostaje wyświetlone w miniaturze, biorę gotowe i ... 'Proces android.process.ancore został niespodziewanie zatrzymany. Spróbuj ponownie' a do wyboru mam tylko opcje 'Wymuś zamknięcie'. Za każdym razem wyskakuje mi to samo. Dlaczego?

6. Co to jest SNS?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

ad1)

Jeśli chcecie mieć uporządkowane foldery ze zdjęciami, to ściągnijcie fajny programik just picture z marketu :)

jeszcze nie instalowałem,spróbuj może on Ci uporządkuje.

ad5) a próbowałeś teraz? jak Tobie działa już zapisywanie z aparatu?

ad6) nie wiem :)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

aplikacja SNS umożliwia Ci dostep do serwisów społecznościowych, na których masz kono (np. facebook). Dzieki niej masz stały dostęp do informacji, które pojawiają się wśród Twojej społeczności.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    ad1)

jeszcze nie instalowałem,spróbuj może on Ci uporządkuje.

ad5) a próbowałeś teraz? jak Tobie działa już zapisywanie z aparatu?

Nie mam dostępu do marketu, to teraz tego nie sprawdzę, ale ok będę wiedział na przyszłość.

ad5)Przy tym nadal mam ten sam komunikat co od początku niestety i nadal nie działa

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

a jaki masz typ kontaktu,sim, telefon czy google?

Mi zdjęcie udało się tylko dodać do kontaktu gdy typ był telefon lub google.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    a jaki masz typ kontaktu,sim, telefon czy google?

Mi zdjęcie udało się tylko dodać do kontaktu gdy typ był telefon lub google.

na sim wgl mi nie wyskakiwało okienko żeby dodać zdjęcie, przeniosłem kontakt na telefon i na telefonie mam, ale i tak błąd więc nic to nie daje :<

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi