Skocz do zawartości
Kornel

Tracer - Flashowanie nowego romu

Rekomendowane odpowiedzi

z procesorem to jeszcze doswietle temat- calosc ukladu to tzw SOC (System On Chip) gdzie czesciami skladowymi sa CPU, GPU i jakies inne cosie ktore moga byc a nie musza. cos ala APU = CPU+GPU mocno zintegrowane tylko jeszcze inaczej dzialajace. w OVO1 mial byc procesor Cortex A8 Allwinner A10 1,5 GHz, tak to jakos zegarowo zostalo opisane. czyli mialo to wygladac tak - proc 1,5 + gpu okolo 400 [mali 400]. to co ma owo OVO to Cortex A8 Allwinner A10 1,2 GHz- czyli proc 1,2 + gpu okolo 400. takie sa taktowania na standardowym sofcie.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    afflux
    Napisano (edytowane)

Mam problem. Przy próbie flashowania wykrył mi komputer Tracera OVO jako 'USB_Device(VID1f3a_PIDefe8) czyli niby wszystko OK. Niestety po zainstalowaniu sterowników komputer odpisał że wystąpił problem przy instalowaniu urządzenia i Tracer nie wstał.

Po resecie i kolejnej próbie już mi wcale go nie wykrywa. Tracer już się nie uruchamia. Pomocy.

Post można usunąć.

Reset zadziałał, po odinstalowaniu sterowników usb na komputerze i ponownym podłączeniu OVO wykrył go PC i poprawnie zainstalował sterowniki. Mam nowy SOFT!!! :ok::hurra:

Edytowane przez afflux

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Adisus

Czy pełen format w kroku 14 poradnika jest obowiązkowy? Chciałbym zaktualizować soft bez utraty danych a jeśli producent dodał możliwość wyboru to nie trzeba formatować? :oczy:

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

No ja tak zrobiłem w sumie nieświadomie i mam nowy soft bez utraty danych :PP

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Adisus
    No ja tak zrobiłem w sumie nieświadomie i mam nowy soft bez utraty danych :PP

Dzięki za odpowiedź, już ściągam nowy soft ;)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Panowie nie ma problemu jak coś pójdzie nie tak przy wgrywaniu. Należy wówczas odczekać kilkanaście minut a następnie wykonać reset tabletu. Mi padł w trakcie aktualizacji poszło coś nie tak i był martwy, nie działał żaden przycisk, zero reakcji. No i tym sposobem po naciśnieciu resetu i włączeniu taablet zadziałał :):) a już byłem w kontakcie z serwisem :)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Kurde, mi ciągle pokazuje że baterię ładuję...

Nie mogę przejść procesu klikania power i wql -.-

Nic mi się nie wyświetla ;c

---------- Post dołączono o 16:27 ---------- Poprzedni post napisano o 14:42 ----------

Proszę o szybką odpowiedź nie mam za bardzo czasu, a Tablet dziś MUSI być sprawny... Z góry dziękuje ;)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Lukiqq

... Wyłącz urządzenie (długoooo trzymaj power). Następnie mając włączony program LiveSuit z wybranym .img softu, powiedzmy igłą trzymając wciśnięty reset podłącz przewód USB, program zada Ci dwa pytania, odpowiedz na nie TAK i pójdzie flash.

PS. Jeśli LS nie będzie chciał się uruchomić mówiąc coś o sterownikach, zrób procedurę z igłą przed jego włączeniem, a następnie odpal LS, odłącz urządzenie i jeszcze raz igła.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

jak robię tak jak piszesz to tablet się uruchamia jak jest wyłączony... A trzymam tylko klawisz cofnij.

---------- Post dołączono o 16:58 ---------- Poprzedni post napisano o 16:53 ----------

Ps wyczyść skrzynkę prywatnych wiadomości ;)

---------- Post dołączono o 17:03 ---------- Poprzedni post napisano o 16:58 ----------

Kurde proszę o szybką pomoc ;c...

Nie mam dziś czasu a Tablet musi być sprawny po prostu ;c..

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Lukiqq
    jak robię tak jak piszesz to tablet się uruchamia jak jest wyłączony... A trzymam tylko klawisz cofnij.

---------- Post dołączono o 16:58 ---------- Poprzedni post napisano o 16:53 ----------

Ps wyczyść skrzynkę prywatnych wiadomości ;)

---------- Post dołączono o 17:03 ---------- Poprzedni post napisano o 16:58 ----------

Kurde proszę o szybką pomoc ;c...

Nie mam dziś czasu a Tablet musi być sprawny po prostu ;c..

A gdzie ja napisałem cokolwiek o przycisku "cofnij"? Czytaj ze zrozumieniem i nie panikuj.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi