Skocz do zawartości
Kornel

Tracer - Flashowanie nowego romu

Rekomendowane odpowiedzi

Kornel
    Tracer niepotrzebnie dopisał linijkę do ramdiska, która pozwala na używanie niestabilnej częstotliwości 1152MHz. Dzisiaj wrzucę mój, taktowanie będzie na poziomie 1104MHz i jest w 100% stabilne.

Zawsze można użyć setcpu..

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

POMOCY! Wgrałem sobie dzisiaj soft od tracera do mojego OVO 1.2 i co jakis czas tablet sam z siebie sie resetuje... Kornel czy to jest własnie problem ze mam 1152MHz? Jak moge uzyc set cpu? Czy bede musiał rootowac tablet czy tez nie... Kurde zaraz sie zabije bo na chinskim sofcie działało mi pieknie a teraz sie sam z siebie resetuje, asphalt 6 ktory działał prosi o pobranie plikow i wyskakuje bład a na chinczyku działał normalnie WTF?!

EDIT: Mam jeszcze pytanie. czy tablet rootuje sie jak np.Sony Ericsson Xperia X8 czy jakos inaczej, bo moja x8 rootowałem przez super one click na trybie auto...

EDIT2:Ktos ma chinski rom do OVO 1.2. Chodzi mi o ten co byl w pudełku...

EDIT3:Krashai* wgraj sobie Long Play Battery czy cos takiego ze strony Tracera.Wejdz tam w zakładke android 4.0.3 i daj Long Live Battery i zainstaluj sobie ten rom bo zmniejsza taktowanie z tej niestabilnej liczby na ta co była w chinczyku czyli 1008 MHz... Dziekuje ci Boze bo to co z tym tracerem przezylem to sie w pale nie miesci... Miałem nawet mysli zeby go sprzedac ale... No biore sie za testowanie... Moze mi ktos jeszcze powiedziec czemu ten cholerny Asphalt 6 nie działa na tracerowym sofcie bo na chinczyku działał bez problemu... Narobiłem sobie tyle problemow a pomyslec ze chciałem tylko Youtuba z Honeycomba bo na chinczyku był ten z GB :D

*Krashai lubie cie... Jak cos to ja jestem Qrak a zapewne wiesz z jakiego forum...

Edytowane przez CokoDoko

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Kornel

Nic nie rootuj bo zepsujesz soft.

Wejdź do marketu i ściągnij aplikacje superuser. Tablet fabrycznie ma odblokowane uprawnienia administratora.

Nie rozumiem co z tymi taktowaniami sie dzieje. Tracer powinien odpowiednio dobrać napięcia żeby tablet się nie resetował od taktowania. Jedyna mozliwość to zmniejszenie taktowania przez setcpu.

Dziwie się że ludzie mają chińskie softy. Ja np, miałem w standardzie oryginalny 4.0.3 tracera.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

OK chciałem sobie wgrac nowego softa ale jjak podepne swojego ovo 1.2 i uruchomie trzymajac przyciszanie (wykrywa go jak powinno) to sie livesuit wiesza calkiem dopiero jak tablet odepne odżywa i wypisuje "initialization fails (770)"

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    afflux
    OK chciałem sobie wgrac nowego softa ale jjak podepne swojego ovo 1.2 i uruchomie trzymajac przyciszanie (wykrywa go jak powinno) to sie livesuit wiesza calkiem dopiero jak tablet odepne odżywa i wypisuje "initialization fails (770)"

Też tak miałem, na początek spróbuj rozpakować livesuit w innym katalogu i uruchom go ponownie, jeżeli to nie pomoże odinstaluj z komputera sterowniki usb. Jeżeli i to zawiodło spróbuj na innym komputerze.Mi pomogły pierwsze kroki za pierwszym wgrywaniem softu, ale po kolejnym już tylko wgranie softu na komputerze kuzyna.

P.S. Jeżeli odałeś swój numer telefonu w zakładce "sieć" to lepiej to zmień na swojego operatora :)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

ok dzięki :P Ale ogólnie rzecz biorąc ovo jest zdecydowanie warte swojej ceny! a;)

P.S. afflux zaraz się tym zajmę

Edytowane przez avallanch

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Witam,

Mam Ovo 1.0 i chcialem wgrac MOD_V2, ale live suite w momencie kiedy daje upgrade informuje mnie ze : No device needs upgrade i na tym koniec - niezaleznie czy chce wgrac oryginalny IMG, czy MOD. Oczywiscie sterownik zainstalowany, debugowanie wylaczone...

Macie jakies pomysly?

Edit: Uzylem Live Suit 1.07 i poszlo :)

Edytowane przez colin942

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    nanek

5.Wyłącz tryb debugowania! (BARDZO WAŻNE!)

(Ustawienia->Opcje programistyczne->Debugowanie USB) gdzie tego szukac???? bo reszte rozumiem i na ile % ten soft dziala? prosze o barzo szybkom odp bo chce go do 16 wgrac jest 12

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Znajdziesz w ustawieniach - chyba druga rzecz od dolu na liscie ustawien.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

proszę o szybką pomoc wgrywalem androida ovo 1.2 img i wykoczylo Upgrade fails : 0x162 ÉŐдʧ°Ü2 tablet sie nie włącza proszeo pomoc

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi