Skocz do zawartości
galaxxxtek

AbyssICS kernel for Samsung Rom

Rekomendowane odpowiedzi

seba51

U mnie 2.5 dziala na romie AndyX ROM™ zainstalowane z 2 godz temu zobaczymy jak wyjdzie wzgledem Siyah

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Seba i jak pierwsze wrażenia względem syiah?? Też jestem na andyx + syiah i właśnie zastanawia mnie zmiana kernela

Sent from my GT-I9100 using Tapatalk 2

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

W porównaniu do Siyah (ostatnio testowałem b5) to uważam, że telefon chodzi szybciej/płynniej i dłużej trzyma na baterii. Przez noc będzie się ładował (pierwsze pełne ładowanie na 2.7), to juto będę mógł coś więcej powiedzieć o czasie pracy.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    seba51

dawidb3 tak jak mowilem dopiero wgralem w antutu wychodzi 6220 bateria zeszla 5 % w 1.35 h w tym wifi 10 min i benchmark 1 raz

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Nie wiem co jest grane. Jak ładowałem telefon to był cały gorący a teraz przez 1.24 h zeszło 14 procent. W procesach pokazuje że to przez swype co jest bzdurą.

Wysłane z mojego GT-I9100 za pomocą Tapatalk

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

w procesach ustawienia/ bateria nie koniecznie każdy kernel pokazuję zużycie dokładnie poszukaj na google play battery mix lub better battery stats to będziesz miał dokładne better bs pokazuje również procesy kernela

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Witam,

od dłuższego czasu jadę na Siyahu, w tej chwili mam d4rom v10 czy AbyssICS kernel będzie kompatybilny z tym systemem (oparty jest na CM)?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Napisano (edytowane)
    w procesach ustawienia/ bateria nie koniecznie każdy kernel pokazuję zużycie dokładnie poszukaj na google play battery mix lub better battery stats to będziesz miał dokładne better bs pokazuje również procesy kernela

Mam oba programy. W battery mix wygląda to tak:

(niestety nie jestem w stanie zamieścić zrzutu ekranu :( )

Nie za bardzo korzystam z better battery stats, bo nie umiem się połapać o co chodzi w tym programie. Może i jest dobry (tak czytałem) ale strasznie (jak dla mnie) niejasne są przedstawiane dane.

Zastanawiające dla mnie jest to, że kernel wgrałem wczoraj i nic takiego się nie działo - dopiero po pełnym ładowaniu dzieją się takie dziwne rzeczy. Wczoraj wgrałem też aplikację "LO LED" ale nie zauważyłem spadku baterii po jej wgraniu.

Nie wiem, czy problemem jest sam kernel, czy zmiana domyślnych ustawień (po wgraniu pomieszałem trochę w menu Abssy, tak "na wyczucie" - nikt nie zamieścił opisów poszczególnych funkcji). Wrócę do wersji 2.6 i zobaczę co się będzie działo.

Edytowane przez Seba_Roz

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Witam,

od dłuższego czasu jadę na Siyahu, w tej chwili mam d4rom v10 czy AbyssICS kernel będzie kompatybilny z tym systemem (oparty jest na CM)?

AbyssAosp ICS kernel : GALAXY S2 - MODDING • www.nonsolosmartphone.it ten jest dla AOKP/CM9

Mam oba programy. W battery mix wygląda to tak:

(niestety nie jestem w stanie zamieścić zrzutu ekranu :( )

Nie za bardzo korzystam z better battery stats, bo nie umiem się połapać o co chodzi w tym programie. Może i jest dobry (tak czytałem) ale strasznie (jak dla mnie) niejasne są przedstawiane dane.

Zastanawiające dla mnie jest to, że kernel wgrałem wczoraj i nic takiego się nie działo - dopiero po pełnym ładowaniu dzieją się takie dziwne rzeczy. Wczoraj wgrałem też aplikację "LO LED" ale nie zauważyłem spadku baterii po jej wgraniu.

Nie wiem, czy problemem jest sam kernel, czy zmiana domyślnych ustawień (po wgraniu pomieszałem trochę w menu Abssy, tak "na wyczucie" - nikt nie zamieścił opisów poszczególnych funkcji). Wrócę do wersji 2.6 i zobaczę co się będzie działo.

wiesz z doświadczenia nie patrzę na baterię przy pierwszym full ładowaniu bo i tak jest drain itd. poczekaj z 3/4 ładowania a jak masz taki spadek wył i wł telefon pomoże

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi