Skocz do zawartości
BigMac

Powrót Do Stanu Gwarancyjnego

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, mam problem z wgraniem oficjalnego romu do mojego evo. Próbuję wgrać RUU_SHOOTER_U_ICS_35_S_HTC_Europe_3.27.401.2_Radio_11.77.3504.00U_11.25.3504.06_M_test_261876 ale kiedy już wejdzie w bootloader to przy próbie wgania pokazuje mi się błąd, że mam użyć właściwego pliku przystosowanego pod mój telefon. Odblokowałem bootloadera bo myślałem, że może to jest przyczyną, ale nie pomogło.

Mam HTC EVO 3D X515m

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Lanc

Witam ;)

Który RUU z pierwszego postu to RUU z Androidem 2.3? Chcę przywrócić telefon do stanu fabrycznego, jednocześnie nie utrudniając przyszłemu nabywcy zrobienia s-off i odblokowania bootloadera.

Aktualnie mam wgrany CM 10.1, do tego stan telefonu w bootloaderze:

Revolutionary

Shooter_u PVT Ship S-OFF RL

HBOOT-1.49.1107

Radio-11.25.3504.06_m

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Cytując za użytkownikiem iHusky:

https://docs.google.com/open?id=0Bzs...GpwWjdGMXFEbFU ściągnij plik z tego linku, wrzuć na kartę SD i sflashuj go poprzez tryb bootloadera (po wyłączeniu telefonu przytrzymujesz razem power i vol -), sam wykryje obraz, potem włącz normalnie telefon, pobierz dostępne aktualizacje i potem według tego poradnika przywróć S-ON

Mi pomogło.

Nie mogłem tylko zrobić S-ON ale po wgraniu tego zrobiłem aktualizację z HTC i Andek 4,0 już sam zamknął mi blokadę.

Polecam, działa na 100%

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Czy można zamiast RUU z exe wgrac RUU pg86img przez bootloader? W tym exe wyskakuje mi błąd.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    przem7
    error.jpg

Taki błąd czy jakiś inny ?

To pobierz to i wgraj jako H boot https://docs.google.com/folder/d/0BzsIGqkM7l4xWldCeWNzYl81UjQ/edit?pli=1 :) Wiesz jak się wgrywa wrzucasz prosto na SD i potwierdzasz :) a zresztą jak nie wiesz to wejdź do tematu S-OFF GB tam jest na pierwszej stronie

wrzuci ktos jeszcze raz tego ruu ??

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Pepes

Mam hboot 1.49.0007 radio w wrersji 11.25.3504.06.m i S-OFF .

Próbowałem przywrocic stockowy rom ale nie udaje się.

pobrałem wersje

RUU_SHOOTER_U_ICS_35_S_HTC_Europe_3.28.401.1_Radio_11.77.3504.00U_11.25.3504.06_M_release_262714_signed.exe

i przy wejssciu w bootloader wyskakuje błąd w łindołsie żebym pobrał odpowiednia wersję instalatora softa...

zależy mi aby wgrać stockowy rom. + root

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Witam szanownych kolegów forumowiczów :) jestem świeżo upieczonym właścicielem HTC evo 3d...po wielu latach pracy na iOS, który uważam za system idealny pora przyszła na Droida-Androida :)

Nie chciałem zakładać nowego tematu by nie zaśmiecać forum.

Mam otóż taki problem:

Kupiłem htc evo 3d z zainstalowanym MIUI android 4.0.3 telefon dziwnie muli, dotyk często zamula lub się po prostu zawiesza. Chciałem ów telefon sprowadzić do stanu fabrycznego czyli wyrzucić dotychczasowe oprogramowanie i wgrać czystego androida. Niestety w tym temacie jestem bardzo zielony, chociaż dawno temu na iphone 3G potrafiłem bez problemu wgrać JB i bawić się tym :) proszę o radę, od czego zacząć ?

Z góry dziękuje za pomoc ! :)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi