Skocz do zawartości
adams5

Pantera II 300 za 89 zł. przedłużenie umowy.

Rekomendowane odpowiedzi

adams5

Witam, jestem nowym użytkownikiem waszego forum i potrzebował bym pewnych informacji na temat tej oferty. Ogólnie ostatnio dostałem propozycje przedłużenia umowy, numer mam już 32 miesiące w taryfie mix i chciałbym przejść na Pantere 300 za 89 zł zaproponowano mi:

- samsunga galaxy s plus

- 360 min.

- 1gb internet.

- darmowe rozmowy orange itd.

Ponieważ bardzo dużo dzwonie w 99% orange i chciałbym od czasu do czasu sprawdzić informacje w internecie, głównie portale informacyjne i facebook. Więc moje pytania są takie:

- czy ktoś posiada tą taryfę i jak to miesięcznie wychodzi z rachunkami.

- 1GB transfer + nielimitowany internet, Jak to chodzi po wykorzystaniu tego transferu i czy przypadkowo nie przyjdzie masakryczny rachunek.

- Na koniec chciałbym wiedzieć czy są jakieś haczyki żebym się nie oszukał zbyt mocno:)

Z góry dziekuje za pomoc

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

1. Jeśli w większości dzwonisz do Orange, rachunek powinien być 89zł. Mi zwykle zostaje 20-30zł i przechodzi na następny miesiąc.

2. Po wykorzystaniu 1GB, prędkość spada do 16-32kb. Wtedy odpalisz tylko mobilne strony na operze mini i może zaktualizujesz pogodę. Ale za to masz pewność, że nie będzie dodatkowych opłat.

3. Haczyków nie ma, oferta jest dobra i warto ;)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

1. Jeśli w większości dzwonisz do Orange, rachunek powinien być 89zł. Mi zwykle zostaje 20-30zł i przechodzi na następny miesiąc.

2. Po wykorzystaniu 1GB, prędkość spada do 16-32kb. Wtedy odpalisz tylko mobilne strony na operze mini i może zaktualizujesz pogodę. Ale za to masz pewność, że nie będzie dodatkowych opłat.

3. Haczyków nie ma, oferta jest dobra i warto ;)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    adams5

Myślę że moja ciekawość została zaspokojna więc dziękuje kolego za informacje jutro przedłużam umowę...

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    tanin

Przyłączę się do poprzednika - jeżeli dzwonisz tylko do Orange, to idealna oferta. Co do pakietu internetowego - skoro masz 1GB to masz 0.5 w taryfie + pakiet dodatkowy z lejkiem 0.5, czyli będzie bez dodatkowych opłat. Po wykorzystaniu (aczkolwiek 1GB w telefonie jest dość ciężko wykorzystać) prędkość spada to powolnej lub tragicznej, czyli niewiele zrobisz, ale jest... Cena telefonu to znak zapytania, ale pewnie atrakcyjna, skoro korzystasz.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    bajor

ale jak wy liczycie ten internet, jak w Panterze II 300 jest 1GB internetu + 500mb internetu bez limitu (wiem, glupio porozdzielali to) czyli w sumie jest 1,5GB internetu w tym abonamencie, ktory po przekroczeniu zwalnia

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    PLANETA

Tak jest jak piszesz ja od maja wskakuję na te ofertę, i mam 1,5 giga bajta netu potem zwalnia lejek sie robi ,ale jestem pewien że nic mi za neta dodatkowo nie policzą i polecam ten pakiet.:cool:

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Napisano (edytowane)
    Tak jest jak piszesz ja od maja wskakuję na te ofertę, i mam 1,5 giga bajta netu potem zwalnia lejek sie robi ,ale jestem pewien że nic mi za neta dodatkowo nie policzą i polecam ten pakiet.:cool:

Interesujące, bo mi jakos w tej ofercie nie zwolnił, tylko naliczał po jakichś chorendalnych stawkach i rachunek wyniósł 1200zł

Pantera - Abonament - www.orange.pl

W przypadku usługi Pakiet danych Abonent otrzymuje poprzez SMS powiadomienie o jej wykorzystaniu dopiero po zakończeniu sesji w trakcie, której nastąpiło wykorzystanie pakietu. W tym wypadku opłata za transmisję danych od momentu wykorzystania pakietu do chwili zakończenia sesji i otrzymania powiadomienia SMS, o którym mowa wcześniej, jest naliczana zgodnie z cennikiem obowiązującym Abonenta.
    Edytowane przez fumfel20

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    KunDun

A uruchomiłeś Internet bez limitu danych? Jest za darmo, ale trzeba go uruchomić - wtedy dopiero masz 1,5GB i lejek.

Wysyłane z mojego HTC One X za pomocą Tapatalk 2

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

tak ale jak sam napisałeś TRZEBA GO URUCHOMIĆ. Jaj przedłużałem umowę byłem przekonany ze odnośnie internetu nic sie nie zmieniło (bo wcześniej jak konczył mi sie limit to internet faktycznie spowalniał) a tu taka niespodzianka :)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi