Skocz do zawartości
kacper0408

Odlatujący przycisk głośności

Rekomendowane odpowiedzi

Mam problem, a właściwie to taki, że odlatuje mi przycik do zmiany głśności w telefonie (długi po lewej stronie). Da się go włożyć z powrotem ale wystaje i to kiepsko wygląda ;/ . Jężlei jest normalny przycisk to wygląda on tak, że ma z 2 stron ma "uchwyt" a w mojej sytuacji z jednej strony jest normalnie a z drugiej strony odstaje i jest giętkie...(tak jakby gumka recepturka :) ) . Nie wiem co mam z tym zrobić. Proszę o szybką odpowiedź.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Nic. Wymienić. Płacąc za kawałek plastiku, którego waga wyrażona jest w złocie + montaż. W zachodnich hurtowniach ten dzyndzel kosztuje jakieś 5 zł, u nas 5 dych :/

Mój przycisk odpadł w czasie wyciągania baterii. Nie wymieniałem bo założyłem na telefon osłonę (taką sztywną - siatkową), której otwór na przycisk działa osłaniająco i sprawia że guzik nie odpada przy byle dotknięciu.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Dzięki za odpowiedź kupię sobie jakąś osłonę na tył telefonu i będzie git

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    gtk
    Napisano (edytowane)

U mnie ten przycisk od samego początku lekko odstawał przy przycisku - po pewnym czasie zaczęła z niego schodzić farba, a teraz zaczął odpadać... Ja sprobuje to zareklamować.

Edytowane przez gtk

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Mi odpadł też. Podkeliłem super glue, tyle, że teraz ściszanie nie działa i nie ma skoku praktycznie. Nie uznają tego na gwarancji, co nie?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Raczej nie ponieważ jest to uszkodzenie mechaniczne, więc albo kupisz nowy albo kupisz sobie jakieś etui na tylną część telefonu.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi