Skocz do zawartości
poprostumarek

[ROM] 2.3.1 1080p, 3g, market + szybkość

Rekomendowane odpowiedzi

Witam.

Zrobiłem rom na postawie tych dostępnych na forum kyrosa. łatwa instalacja przez CWM. Według mnie szybki i bezproblemowy. bazuje na 2.3.1 z forum z kyrosa (ten 12 punktowy plan). Kto go miał wie że jest super szybki .podam więc różnice między nim:

-DPI dopasowane do tabletów

-pełna obsługa marketu i aktualizacji z niego, widzimy w markecie więcej aplikacji, autoakualizacja marketu, i ogolnie na +

-dużo drobnych zmian poprawiających komfort uzywana

-usunięte niepotrzebne programy, funkcje telefonu

-zachowana oryginalna szata graficzna androida( na ta zmodyfikowana nie szło patrzeć)

reszta zalet bez zmian czyli:

-hdmi

-flash

-3g

-wifi fix (nie traci połączenia po wygaszeniu)

od siebie dodałem launcher pro.

myśle że warto.

wady:

- nie robić factory reset bo zawiesi sie na logo androida. system i tak jest czysty.

- troche ubogie ustawienie względem cm7, część rekompensuje dodatkowa aplikacja

Zrobiłem to w czasie gdy musze zacząć sie uczyć i wszystko inne jest ciekawsze. jestem otwarty na sugestie ale nieprędko będe wnosić poprawki. możecie też sami sie bawić i zamieszczać TU swoje wersje. ZACHĘCAM

hasło:szczesliwebiedronki

link na 31.03.2013:

https://www.box.com/s/vukbu6s3rf6a38txfmog

---

od razu prośba: czy wie ktoś może jak wyjąć górną belkę z cm7? jest dużo ciekawsza

Edytowane przez poprostumarek

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Witam wszystkich serdecznie.

Przejrzałem całe forum odnośnie larka 70.1 i nadal nie mogę sobie poradzić z instalacją żadnego ROM-u. Czy ten ROM instaluje się poprzez CWM Recovery?

W końcu się udało.

Edytowane przez dymek34

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

było na forum.

jeśli masz recovery to kopiujesz update.zip na karte pamięci i instalujesz CWM z poziomu recovery:

http://forum.android.com.pl/f516/rom-cm7-by-fun_-z-xda-dla-coby-7015-lark-70-1-oraz-coby-7022-lark-70-2-a-100032/

jeśli nie masz recovery to robisz przez fastboot:

http://forum.android.com.pl/f519/przywra-cenie-ostawiea-fabrycznych-100018/#post892075

oraz

http://forum.android.com.pl/f516/rom-cm7-by-fun_-z-xda-dla-coby-7015-lark-70-1-oraz-coby-7022-lark-70-2-a-100032/

jesli masz CMW to kopiujesz CAŁY katalog ze ścieżką clockwordmod/backup itd i z poziomu cwm dajesz backup / restore

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    boos

a działa flash na tym romie?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Aktualnie najlepszy ROM dla Larka, Flasha przetestuje później...

BTW. Zamiast korzystać z Backup/Restore możesz wrzucić cały obraz systemu i wyeliminujesz jedną wadę :)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    szy54
    Napisano (edytowane)

Nie mogę przenosić gier i aplikacji na SD(konkretniej na NAND). Poza tym dużo lepszy od oryginalnego 2.3.1. Mniej zawieszeń, lepiej wygląda przez zmianę DPI, bateria nie skacze.

Edytowane przez szy54

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Pyzy

może ktoś powiedzie konkretnie na ile te dpi jest ustawione?co do gornej belki jesli chcesz ją wyjąć z cm7 to najlepsza metoda wyciagnąć plik system.ui to plik odpowiedzialny za gorną belke otworzyc go 7zip (prawym i otwórz) i podmienic pliki png z katalogu hdpi to tyle patrz pliki musza miec taką samą nazwe i rozdzialke jak pliki z larka system.ui czasem nazwy sie zmieniaja niewielka różnicą

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Pyzy
    Napisano (edytowane)

do autora postu --> kolego popraw pare rzeczy a mianowicie to ze tenrom nie 2.3.1 a 2.3.3 a w tytule pisze 2.3.1

Edytowane przez tasma

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

skąd ten pomysł że 2.3.3?chyba wiem z czego robiłem.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    skąd ten pomysł że 2.3.3?chyba wiem z czego robiłem.

1.Piwko za rom :)

2.w info systemowym : wersja systemu android 2.3.4 - to akurat można zmienic, ale jako niepowtarzalny dowód to lagujące gry po dotknięciu ekranu (w romach opartych na 2.3.1 tego nie uświadczyłem)

pzdr

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi