Skocz do zawartości
Bieniu

[I9100][ICS][Android 4.0.3]I9100XWLP8

Rekomendowane odpowiedzi

vBB
    Dzięki wopo, dałem tego roma z 41 postu, jest świetnie, nie dość ze szybki to testy mówią same za siebie.

Taki wynik uzyskałeś na stockowym sofcie całkowicie (tj. tym mixie opartym na LP8), czy np. używałeś jakiegoś innego kernela, np. Siyah?

Ja obecnie jestem na tym romie i mam wgranego Siyah i jest świetny, nie wiem tylko czy bateria albo wydajność nie byłaby lepsza na stockowym kernelu.... Pewnie nie, aczkolwiek może ktoś ma doświadczenia już z tym romem i Siyah oraz stockowym kernelu i mógłby powiedzieć?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

ja mam 6253 bez zadnych kombinacji w telefonie mam tylko roota

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    vBB

Sprawdźcie czy Wam też przeglądarka się wysypuje po próbie zapisania strony do przeglądania offline? Wywala komunikat, że przeglądarka została zatrzymana i tak za każdym razem...

Czytałem, że na LPQ też tak jest, może to ktoś sprawdzić i potwierdzić, oraz podać ewentualną opcję naprawy?

EDIT: Wgrałem przeglądarkę z najnowszego builda CM9 i wszystko działa jak należy.

Stary plik nazywał się SecBrowser.apk, dodałem człon .bak do nazwy pliku a także do pliku SecBrowser.apk.odex, wrzuciłem Browser.apk z CM9 i zmieniłem nazwę na SecBrowser.apk, nadałem uprawnienia i normalnie przeglądarka elegancko działa. Nie zwróciłem uwagi czy ma jakąś ograniczoną funkcjonalność względem tej stockowej z romów Samsunga, ale przynajmniej w pełni działa.

Edytowane przez vBB

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Panowie jak wygląda u was sprawa dodatkowych efektów w stockowym programie Muzyka

Ja mam u siebie eq na Rock i gdy opcję niżej ustawię zamiast Normalny to Muzyka lub inną np podbicie basu to automatycznie każda piosenka się tnie, nie da się słuchać, trzaski, pauzy, coś strasznego, jak wygląda to u Was?

#edit

działam na LP8 ale na LPS i LPQ miałem to samo

Edytowane przez Bandita

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Pytanie od świeżaka:

Czy jak wrzucę LP8 z postu #41 to jest konieczność wrzucania tego: CSC_I9100OXALPQ.tar.md5?

Jeśli trzeba to za jednym zamachem w Odinie to robić?

PS. Żeby mieć najczystszy i najnowszy ROM oficjalny to czy trzeba Odinem zrobić tak:

1. Wipe (stockowym BootLoaderem)

2. Flash KI3 3-plikowy

3. Wipe/factory reset (stokowym)

4. Flash LP8

5. Wipe/facory reset.

I już?

Czy może jakieś te Dalviki usuwać jeszcze?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Panowie czy jak wgram rom LP8 frankenstein to nabije mi licznik?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    wopo
    Pytanie od świeżaka:

Czy jak wrzucę LP8 z postu #41 to jest konieczność wrzucania tego: CSC_I9100OXALPQ.tar.md5?

Jeśli trzeba to za jednym zamachem w Odinie to robić?

PS. Żeby mieć najczystszy i najnowszy ROM oficjalny to czy trzeba Odinem zrobić tak:

1. Wipe (stockowym BootLoaderem)

2. Flash KI3 3-plikowy

3. Wipe/factory reset (stokowym)

4. Flash LP8

5. Wipe/facory reset.

I już?

Czy może jakieś te Dalviki usuwać jeszcze?

Nie trzeba wrzucać CSC_I9100OXALPQ.tar.md5 dlatego,że jest tam CSC I9100 XALPS ! Reszta tak jak napisałeś .

Jeszcze raz powtarzam LP8 Frankenstein NIE NABIJA licznik !

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    vBB
    Nie nabija. Wgrałem go, wrzuciłem triangle away i program nic nie znalazł. To znaczy że nie miał co znaleźć.

Oczywiście, że nabija... Przecież rom ma inną sumę kontrolną MD5 niż stockowe romy Samsunga... Wcześniej miałem CyanogenMod 9 i miałem licznik = 1, skasowałem ten stan do 0 przy pomocy triangle away, po wgraniu LP8 frankenstein licznik znowu się ustawił na wartość = 1, także nie gadajcie głupot, że nie nabija. Wystarczy sprawdzić sumę kontrolną i od razu wiadomo, że Samsung nie wypuścił romu o takiej sumie kontrolnej.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

LP8 frankenstein nie nabija licznika. To jest oficjalny soft tylko z wgranym innym CSC. Nie wymaga to rozpakowania samego softu i podpisywania go innymi kluczami.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    vBB

Wiem na czym polega ta zmiana w LP8 i dodaniu naszego CSC, no ale mnie licznik nabił, wg. tego co napisałem wyżej... Z resztą, tak czy inaczej, triangle away kasuje licznik w mgnieniu oka, więc nie ma problemu ;)

Jedno pytanie mam, czy działa Wam to zapisywanie stron do czytania offline? Mnie kliknięcie w to wywala całą przeglądarkę... Tymczasowo korzystam tej z CM9.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi