Skocz do zawartości
Bieniu

[I9100][ICS][Android 4.0.3]I9100XWLP8

Rekomendowane odpowiedzi

Koledzy a powiedzcie mi proszę po pierwsze czemu działająca funkcja redukcji szumów wymaga zmiany csc?

Czy z kolejnymi romami zostanie poprawione oraz czy zmiana csc oraz idący za tym format jest tego wart... Innymi słowy czy ta redukcja szumów faktycznie dużo daje?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

panowie a jest cf-root do lp8?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

A mi ogólnie po aktualizacji przez odina do wersji WLP7 chodzi o wiele szybciej.

Ktoś wcześniej pisał o klawiaturze wysuwającej się przy odczytywaniu smsów - mi się nie wysuwa ;)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

CF-Root pasuje od poprzednich wersji,przetestowane.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Oczywiście, że nabija... Przecież rom ma inną sumę kontrolną MD5 niż stockowe romy Samsunga... Wcześniej miałem CyanogenMod 9 i miałem licznik = 1, skasowałem ten stan do 0 przy pomocy triangle away, po wgraniu LP8 frankenstein licznik znowu się ustawił na wartość = 1, także nie gadajcie głupot, że nie nabija. Wystarczy sprawdzić sumę kontrolną i od razu wiadomo, że Samsung nie wypuścił romu o takiej sumie kontrolnej.

Mylisz się ...suma kontrolna md5 paczki z romem nie ma tu absolutnie nic do rzeczy...Możesz rozpakować paczkę tar.md5 ,spakować do zwykłego pliku tar i wgrać...Może wgrałeś cf-roota i nabił ci licznik.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    vBB
    Może wgrałeś cf-roota i nabił ci licznik.

No właśnie nie, normalnie zrobiłem pełen wipe po CM9, wgrałem przez Odina LP8 Frankenstein i od razu na starcie miałem żółty wykrzyknik (na CM9 miałem wykrzyknik, to też go od razu skasowalem), a po instalacji Triangle Away licznik był równy 1. No ale, nie ma co się rozwodzić na ten temat, nabija czy nie, da się go banalnie wręcz wykasować, więc co to za problem ;)

No i wciąż mam prośbę abyście sprawdzili to:

Jedno pytanie mam, czy działa Wam to zapisywanie stron do czytania offline? U mnie kliknięcie w to wywala całą przeglądarkę...

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    vBB

Z racji tego, że pytałem o to w niewłaściwym temacie, to zapytam o to w tym, tj. już właściwym ;)

Prosiłbym o wypowiedzi osób którym to działa lub też nie:

Czy działa Wam zapisywanie stron do przeglądania offline? U mnie po wybraniu tej opcji przeglądarka się wysypuje i wychodzi do pulpitu...

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

W dziale downloading Intratecha jest dostępny Modem DDLP8. Jak to zgrać, żeby mieć też najnowszy modem - ponoć stabilniejszy od poprzednika - a nie starego LPS?

Czy po wgraniu w.w. romu na LPS będzie trzeba robić reset po "zatrzymanym procesie android" - nie mam raczej ochoty ustawiać wszystkiego od początku...

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    vBB

Nic nie będziesz musiał na nowo ustawiać, po prostu wgrywasz modem czy to przez Odina czy przez CWM (nie wiem w jakiej wersji jest ten modem na stronie dostępny) i normalnie uruchamiasz telefon i tyle.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Bieniu

Nowart: Ten modem od Intratecha to tar, a więc flashuje się odinem wstawiając plik w pole Phone. Skąd informacje, że DDLP8 jest stabilniejszy od XXLPS? Dla mnie modem LPR (czyli ten z systemu XWLP3) był lepszy od LPS - lepszy zasięg i mniejszy pobór energii dzięki temu.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi