Skocz do zawartości
DonPorazzo

S-OFF dla ICS - JuopunutBear (dla HBOOT 1.2x) drut-trik

Rekomendowane odpowiedzi

Udało się dzisiaj wreszcie zrobić S-OFF. Miałem oficjalnego ICSa i hboot 1.27.0000. Na początku telefon potraktowałem HTCdev. Potem wgrałem przez fastboota clockworka, zainstalowałem superuser 3.0.7, potem kupiłem kabelek potrzebny do juopunutbear w sklepie z elektryką za 50gr i reszte poszło według instrukcji. Mogę się teraz cieszyć coindroidem ;)

@edit

racja, pomyłka :P

Edytowane przez EmilioEscobar

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    wodzini

no to chyba s-off ;)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

A ja chyba coś uwaliłem. Robię to już n-ty raz i ciągle prosi mnie o podłączenie urządzenia i zainstalowanie sterowników. Telefonu nie mogę odpalić, bo ciągle zostaje na logo Juopunutbear. Robiłem reset all, przywróciłem backup, ale to nic nie daje. Macie jakieś propozycje?

[Edit]

Dobra. Drut-Trick poszedł i mam s-off, ale...

Podczas restartu cały czas stoi na logo Juopunutbear. Wgrałem czysty rom Elegancia, restart i to samo. O co chodzi?

[Edit]

Dla potomnych :)

Trick wykonałem "nieizolowaną" struną od gitary ;) Telefon nie chciał się uruchomić, bo musiałem wymienić kartę SD (inną niż była włożona przy całej operacji) oraz ustawić Super CID. Teraz działa i jest bez branda :)

Pozdrawiam

Edytowane przez Siepietu

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Kuman

czyli nie ma sposobu zeby zrobic S-OFF bez utraty gwarancji, chciałem wgrac przez Ruu 2.3 ale mi bład wywaliło , a po JuopunutBear nie da sie juz wrocić do S-ON ?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Do S-ON wrócić się da (fastboot oem writesecureflag 3), ale w bazach HTC zanotowano już, że ściągnąłeś lock'a przez HTC dev.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    wodzini

pytanie tylko czy taki regenersis ma dostep do tych baz i je sprawdza.. kurde tydzien ze stockiem i coraz bardziej sie lamie, jest beznadziejny...

czekac na revolutionary ? gdzies na xda mignelo mi ze wcale nie pracuja nad sensation juz.. nie wiem ile w tym prawdy, na ich kanale niczego sie nie mozna dowiedziec...

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Ja już zrobiłem. Przecież nie anulują mi gwarancji jak się okaże, że mam kurz pod wyświetlaczem albo przycisk odpadnie, bo to nie ma związku z S-OFF. Tylko muszę 5 razy uważać na wgrywanie customów, żeby płyty nie spalić ;-)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    othork

Dziś stałem się szczęśliwym posiadaczem owego modelu i mam pytanko czy jak mam wgranego androida w wersji 2.3.3 i zorbie s-off, roota metodą revolutionary to jak później zaktualizuje ota lub wgram oficjalnego ruu ISC to s-off pozostanie ?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

pozostanie

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

ale w bardzo prosty sposób zdejmiesz s-off czyli przywrócisz stan jak z pudelka:) (komendą w sdk)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi