Skocz do zawartości
DonPorazzo

S-OFF dla ICS - JuopunutBear (dla HBOOT 1.2x) drut-trik

Rekomendowane odpowiedzi

tesar
    Napisano (edytowane)

Wlasnie robie s-off ta metoda: S-OFF dla ICS - JuopunutBear (dla HBOOT 1.21, 1.27) drut-trik teraz jestem na etapie rootowania z tej strony: [Guide] Root Official ICS ROM HBoot 1.27.000 Easely without S-Off - xda-developers i nie moge wgrac sdk a na stronie Htcdev musze podac cos takiego jak token, za nic nie moge zrobic tego jak tam to opisuja, ale sciagnolem program htc sensation all in one tool kit i tam jest opcja z tym token wcisnolem to i mi podalo. I teraz pytanie czy jesli podam ten token z tego programu to dalej nie bede potrzebowal sdk, zeby wykonac te wszystkie czynnosci? Bo jesli tak to nawet nie mam co probowac bo nie mam zainstaloanego sdk.

Edytowane przez tesar

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Z całego SDK potrzebujesz tylko fastboot.exe, adb.exe, AdbWinApi.dll i AdbWinUsbApi.dll a wszystko pewnie jest w sensation all in one tool kit. Zresztą, jeśli dobrze rozumiem, to ten tool kit to tylko graficzny interfejs dla komend fastboota.

Czyli jak odblokujesz telefon przez HTC Dev, to musisz jeszcze wgrać recovery, a później z recovery install Zip from sd i instalujesz Root'a. Jak masz roota, to uruchamiasz JuopunutBear i drut-trik.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    tesar
    Napisano (edytowane)

Czesc. Wlasnie robilem s-off metoda drut trik. Niby poszlo ok, bo mam s-off w bootloaderze, ale telefon nie uruchamia sie caly czas stoi na logo joupuntobear. Wczesniej mialem oficjalnego Ics, co zrobic zeby telefon sie wlaczyl?

zrobilem s-off ta metoda ale niby jest ok ale telefon caly czas stoi na logo joupuntobear i nie chce sie wlaczyc. Prosze o pomoc bo nie wiem co mam zrobic zeby telefon sie wlaczyl?

Edytowane przez Smogg
    Scaliłem 2 posty o tym samym z 2 tematów.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Teraz musisz zainstalować dowolny ROM z poziomu recovery.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Czy próbował ktoś najnowszej wersji niewymagającej htcdev z HTC Sensation | Unlimited.IO ??

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Kuman

ja sie zastaniawiam na tak metoda nie wiezsz czy ona odblokowywuje bootloader ?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    othork

to trzeba sprawdzić ;) ja kilka dni temu odblokowałem bootloadera za pomocą oficjalnej strony i żałuje że nie wstrzymałem się tych kilku dni ;)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Napisano (edytowane)

Tutorial uzupełniony o drugą metodą - niewymagająca odblokowania bootloadera po przez HTCdev.

Edytowane przez DonPorazzo

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Ten drucik to jakaś rzeźnia. Żeby godzinę się męczyć i nic... Na razie wracam po RUU, ale w weekend pokonam to ustrojstwo moim drucikiem :D

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi