Skocz do zawartości
DonPorazzo

S-OFF dla ICS - JuopunutBear (dla HBOOT 1.2x) drut-trik

Rekomendowane odpowiedzi

Kuman

dzis zrobione :super: wreszcie s-off w ics :rotfl:

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Soren

Czy odblokowanie za pomocą drugiej metody jest procesem odwracalnym w przypadku gdybym chciał ponownie telefon zablokować przed oddaniem na serwis?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    JaN008

Po wykonaniu tricku wyświetla się komunikat Open device manager and check adb and/or fastboot drivers!! Co może być przyczyną?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Kuman
    Po wykonaniu tricku wyświetla się komunikat Open device manager and check adb and/or fastboot drivers!! Co może być przyczyną?

brak android sdk windows Android SDK | Android Developers wrzocasz na c:\ i proboj jeszcze raz

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Czy odblokowanie za pomocą drugiej metody jest procesem odwracalnym w przypadku gdybym chciał ponownie telefon zablokować przed oddaniem na serwis?

Tak; http://forum.android.com.pl/f321/powra-t-do-s-on-115834/

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    wodzini

5 godzin meki z drucikiem i nic, probowalem najpierw metody bez htcdev, ale nic nie szlo, teraz mam juz boot.img z rootem ale dalej nie moge zlapac 1.75 sekundy, albo za długo i telefon sie wylacza, albo za krotko i nic sie nie dzieje, co za koszmar... jesli jest ktos w warszawie kto moze mi z tym pomoc, to chetnie zaplace kupie piwo cokolwiek.. HALP

edit: DONE :D :D :D

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    JaN008

Niestety nie pomogło. Odpuszczę sobie na dzisiaj tę zabawę. Jak ponownie uruchomić system? Wyświetla się komunikat: aplikacja System ui została zatrzymana.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Niestety nie pomogło. Odpuszczę sobie na dzisiaj tę zabawę. Jak ponownie uruchomić system? Wyświetla się komunikat: aplikacja System ui została zatrzymana.

Ja musiałem wgrać RUU.

---------- Post dołączono 22-05-12 o 16:01 ---------- Poprzedni post napisano 21-05-12 o 21:47 ----------

Wybaczcie za podwójny post, ale mam problem. Otóż dochodzę do metody z drucikiem, robię go, okno w windowsie pokazuje mi że wyszukuje urządzenia. Otóż po użyciu drucika, telefon mi się tylko wyłącza, nie restartuje się. Muszę go ręcznie odpalić za pomocą przycisku...

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Mi się udało gdy zrobiłem inaczej niż w tutku. Raggatokana opcja mi się nie udała. Nie udały mi się dwie opcje z xda. Zrobiłem całkowicie losowo i wyszło. Też po godzinie.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    JaN008
    Ja musiałem wgrać RUU.

---------- Post dołączono 22-05-12 o 16:01 ---------- Poprzedni post napisano 21-05-12 o 21:47 ----------

Wybaczcie za podwójny post, ale mam problem. Otóż dochodzę do metody z drucikiem, robię go, okno w windowsie pokazuje mi że wyszukuje urządzenia. Otóż po użyciu drucika, telefon mi się tylko wyłącza, nie restartuje się. Muszę go ręcznie odpalić za pomocą przycisku...

Mam identyczną sytuację, ale cały czas jest komunikat Open device manager and check adb and/or fastboot drivers

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi