Skocz do zawartości
Pietruszka

Problem z microSD

Rekomendowane odpowiedzi

Napisano (edytowane)

Witam

Jestem nowym użytkownikiem GT540 i juz na starcie pojawily sie problemy.

Nie widzi mi karty microSD, kiedy wkladam ja do czytnika jest nierozpoznawalna, to samo jak podlacze telefon przez usb i ustawie w tryb usb. W telefonie pokazuje natomiast ze wolne jest 1.84gb. Jednak soft ktory sciagnalem z marketu zapycha mi pamiec w telefonie, a karta zostaje nienaruszona.

Druga sprawa - skad pobrac program LG PC Suite ? Wchodze na LG Electronics Polska wybieram GT540, wchodze w zakladke serwis i wsparcie, a tam puste biale pole ?

I trzecia rzecz, zgodnie z intrukcja pobralem z update.lgmobile.com maly programik ktory ma mi zaktualizowac oprogramowanie, jednak i tu nie mozna nic zrobic bo po jakims czasie wyskakuje blad polaczenia ;/

Edytowane przez Pietruszka

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

1) Aplikacje instalują się tylko w telefonie.

2) Na forum jest już o tym, że nie należy updeteować Swifta, bo telefon wyląduje w serwisie.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

A jest jakas mozliwosc instalacji na SD ? Kilkanascie aplikacji (gier) i pamiec pelna.

Z USB juz poradzilem sobie, trzeba belke sciagnac (strasznie ciezko ja zlapac, moze mam zle skalibrowany dotyk) i tam dac na polaczenie. Niepotrzebny jest PC suite nawet.

A update, ciekawe z tym serwisem, moze mi na czarny wymienia, hehe ;)

To po co o tym w instrukcji pisza, skoro to brickuje tel ::/

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    A jest jakas mozliwosc instalacji na SD ? Kilkanascie aplikacji (gier) i pamiec pelna.

NIE MA... pisałem "instalują się tylko w telefonie".

Android 2.2 umożliwia dopiero instalację na karcie pamięci (Swift może go nie dostać).

Na androidzie jest też druga opcja (root i app2sd - modyfikacja systemu), ale na LG nikt jeszcze tego nie uruchomił, więc też trzeba czekać.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Vettor

Nie widzi mi karty microSD, kiedy wkladam ja do czytnika jest nierozpoznawalna, to samo jak podlacze telefon przez usb i ustawie w tryb usb. ;/

Miałem taki sam problem telefon nie widział karty, okazało się że były brudne styki (musiałem przez przypadek dotknąć karty palcami) po przeczyszczeniu było ok.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    igi654
    trzeba belke sciagnac (strasznie ciezko ja zlapac, moze mam zle skalibrowany dotyk)

Belkę zacznij ściągać jeszcze zza ekranu. Ja tak robię od początku i nie mam żadnego problemu z jej wysunięciem. :)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Regulamin

2.2. Nadaj odpowiednią (jasną i streszczającą problem) nazwę swojemu tematowi! Tematy z nazwami typu "PROBLEM" , "POMOCY", "CO ROBIĆ" są nieprawidłowe i będą zamykane. W jednym temacie powinieneś poruszać tylko jeden problem

Popraw nazwę tematu ma być zgodna z regulaminem forum

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi