Skocz do zawartości
maciek1198

Galaxy tab 10.1 vs 8.9

Rekomendowane odpowiedzi

Witam.Otóż przymierzam się do kupna tabletu i mam pewien dylemat co do modelu zdecydowałem że będzie to któryś z tych dwóch modeli Samsunga lecz nie wiem czy wybrać 10.1 ze względu na wielkość ekranu czy 8.9 ponieważ jest poręczniejszy.Właściciele co sądzicie? :P

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    misioq

Miałem podobny dylemat. Proponuje udać się do jakiegoś sklepu dla skner bądź nie dla idiotów i osobiście pomacac jeden i drugi model :-)

Ją wybrałem 8.9 gdyż dla moich potrzeb wystarcza w 100%. A do tego atuty w postaci niskiej ceny czy masy własnej są niezaprzeczalne ;-)

Wysyłane z mojego GT-P7300 za pomocą Tapatalk 2

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Właśnie byłem i bawiłem się i jednym i drugim modelem i nie rozwiało to moich wątpliwości :/ Tylko problem w tym że są w takiej samej cenie a w Saturnie widziałem nawet że 8.9 był droższy.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Kris

Tylko, że nie ma sensu patrzeć na ceny w Saturnie, bo są wzięte z kosmosu. Popatrz po ile chodzą nówki/używki 10.1/8.9 na allegro i będziesz miał rozeznanie w cenach.

Ja wybrałem 10.1, ponieważ 7/8.9 to za mało, a jednak tablet nawet 7 czy 8.9 i tak nie wejdzie do kieszeni spodni, więc skoro i tak mam go nosić w plecaku/torbie to niech chociaż ma duży ekran.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Ja wam powiem ze jesli chodzi,o wydajnosc to lekko lepiej wypada 8.9 ale nie ma wielkiej pezepasci. Ja uzywam 10.1, zona 8.9 i dla mnie 10.1 jest super. Atutem 8.9 jest modem LTE i lepsze HSPA+ tylko znowu, na LTE wyciagamy okolo 52-55 mbit/s a na HSPA+ w Orange 21mbit/s. Wiec pytanie od kogo bedziesz mial net i do czego chcesz tableta uzywac. A dodam ze w 10.1 bateria trzyma okolo 30% dluzej.

Wysyłane z mojego GT-P7500 za pomocą Tapatalk 2

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Kris

Tylko, że na chwilę obecną LTE to tak jak jeżdżenie Lamborghini po mieście - co z tego, że auto pozwala na >300km/h skoro jest ograniczenie do 50. Co z tego, że LTE ma takie prędkości, skoro na razie są śmieszne limity jak na takie prędkości.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Jednak ja myślałem że jeśli miałbym kupować 8.9 to bez LTE ponieważ na internet wchodzę głownie przez wi fi.Ale po waszych opiniach zdecyduje się na 10.1 :D

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

No tak limity limitami, ja mam w sumie 90 gb na LTE tego sie ne da przejesc :-)

10.1'to dobry wybor polecam klawiature z etui z Samsunga robi sie super laptop, ale tablet jednak z modemem 3G potem dolozyc sie nie da a roznica ceny niewielka :-)

Wysyłane z mojego GT-P7500 za pomocą Tapatalk 2

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    lutek26

Polecam taba 10.1. Jak dla mnie 8.9 jednak za mały a i tak do kieszeni nie wejdzie. Do normalnego korzystania z neta to 3G wystarczy.

Wysłano z Desire HD z użyciem Tapatalk

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

No dobra już mnie w pełni przekonaliście do 10.1.Dzięki za rady :)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi