Skocz do zawartości
damiano937

Samoczynne restarty .

Rekomendowane odpowiedzi

Witam , jakiś czas temu wgrałem na moją sensacje rom z ics z całym potrzebnym do tego zabiegu zapleczem ( firmware). Telefon hulał około miesiąca bezproblemowo . Na dzień dzisiejszy często dochodzi do samoczynnego wyłączenia telefonu ( przy odblokowanie, wysyłaniu sms , dzwonieniu , wchodzeniu w jakąś apke itp.) Myślałem ze to wina romu wiec wgrałem kilka innych (ordroid,miui,hypersensation i wiele innych ) ale to nic nie zmienia. Co ciekawe telefon zaczyna wyłączać się najwcześniej po 6h od wgrania romu:DD . Towarzysze pomożecie ?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Xynox

Ja również przyłączam się do prośby o pomoc, ponieważ dzieje mi się to samo, mi zazwyczaj jak ktoś dzwoni do mnie to dochodzi do restartu, nie mam pojęcia o co chodzi... ;/

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Też się przyłączam, u mnie się restartuje jak bateria zaczyna się wyładowywać, często wiąże się to z nagrzaniem telefonu, inne zjawisko to że pokazuje mi że bateria jest wyładowana ale po wyciągnięciu baterii i ponownym uruchomieniu pojawia się poziom ok.30%

Jeszcze dodatkowe info, u mnie restarty zaczęły się po pierwszej kalibracji baterii gdy zacząłem zmieniać custom romy.

Edytowane przez dziubek123

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

poradziliscie cos na te resety telefonu ?? bo ja mam to samo... ze 3 - 4 razy dziennie mi sie resetuje samoczynie...

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Usunąłem pamięć podręczną wszystkich aplikacji i póki co jest lepiej (Ustawienia -> Pamięć -> Uzyskaj więcej miejsca), nie wiem czy to ma wpływ czy po prostu mam farta i od wczoraj się nie restartował:D

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Próbowałem chyba juz wszystkiego;/ . Najlepsze efekty daje powrót na stockowego roma od htc . Brak roota dało by się przeboleć , ale niestety po kilku dniach restarty pojawiły się znowu . Może to wina płyty głównej ?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Smogg

Może... w takim wypadku najlepiej będzie wysłać go do serwisu... tylko pamiętaj o przywróceniu pełnego stanu fabrycznego przed taką wycieczką (S-ON, stockowy ROM, stockowy CID itp.).

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Xynox

Wątpię, że powrót do stocka spowoduje znaczące zmiany, ponieważ sam z ciekawości od pojawienia się stocka ICS od HTC użytkuję go (od 30 kwietnia) bez żadnego reinstalu ani nic. Najśmieszniejsze jest to, że kiedy wyciągnąłem kartę SIM to ustały restarty, jestem zmuszony do użytkowania mojego Sensationa bez karty SIM hehe :) Nie mam pojęcia niestety co to może być :/ Chyba skuszę się do wysyłki HTC do serwisu, znowu NIESTETY...

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    nofink

mialem to samo na swoim sensation xe. Oddalem do serwisu, wymienili mi plyte glowna i problem zniknal.

Wysyłane z mojego HTC Sensation Z710e za pomocą Tapatalk 2

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Ciekawa sprawa z tą kartą SIM, powiedz długo ją już masz, kolega miał problem z restartującym się SE Xperia NEO V i wymienił 6-letnią kartę sim na nową i wszystko się naprawiło.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi