Skocz do zawartości
damiano937

Samoczynne restarty .

Rekomendowane odpowiedzi

Coś mi zaświtało gdy przeczytałem o tej wymianie karty sim , problemy z samoczynnym wyłączaniem zaczęły się u mnie gdy zacząłem zmieniać simke w ciągu dnia (na karte od neta z play) , może to spowodowało usterkę :E . Zauważyłem jeszcze pewien myk , najmniej niespodzianek mam na romach z sense , nawet do 2dni bez problemu . WTF?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Xynox

2 lata niecałe, karta od Plusa. Także wątpię żeby coś z nią było nie tak. Prędzej obstawiałbym tą płytę główną tak jak nofink napisał...

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Smogg

Ja również nie doszukiwałbym się jakichś nadprzyrodzonych mocy drzemiących w kartach SIM. Moja ma chyba 10 lat (jeszcze z logiem IDEA) i nigdy nie powodowała błędów w działaniu telefonu. Nawet teraz, kiedy jest wycięta do rozmiaru MicroSIM - działa bez zarzutu.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Smutny

Pytanie za 100 pkt. czy ktoś z was zdjemowal sim locka?

Zdejmowalem koleżance sim locka z sensation i problemy z restartami zaczęły się właśnie po zdjęciu locka. Próbowałem wygrywać czysty soft, OTA do 4.0 i niestety nadal jest ten problem. W 4.0 znacznie rzadziej ale jednak.

Może faktycznie problem jest w płycie głównej bo podczas rootowania telefon nienaturalnie się grzal.

Wysyłane z mojego GT-I9100 za pomocą Tapatalk 2

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Ja nie miałem simlocka a problemy zaczęły się po wgraniu ICS, wcześniej miałem custom romy ale na 2,3,4 i nie pamiętam by problem był.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Dziubek miałem ten sam problem mi potrafił rekord 30x w ciągu dnia się zrestartować. Pomogło wipe battery status. Restarty zniknęły nie ma ich już.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Odnalazłem lekarstwo na naszą przypadłość , zmiana baterii na nową . Telefon jak po wyjeciu z pudełka:E . Chyba wiem co przyczyniło się do uszkodzenia baterii . Zawsze ładowałem telefon przez usb . Podłączałem go do kompa kilka razy dziennie , złapał troche mocy i tak w kółko . Bateria nie ogarniała takich przerywanych dostaw mocy i myk.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Smogg

Teoretycznie te ogniwa powinny być do tego przystosowane... Mam nadzieję, że to faktycznie jest rozwiązanie, ale radzę jeszcze poobserwować zachowanie słuchawki. Może wystarczy rozwiązanie Minuello.

Wysyłane z mojego HTC One X za pomocą Tapatalk 2

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Też tak miałem ,słucham sobie muzyki(na Power amp) dzwoni żona i pyk telefon mi się wyłaczał,i tak chyba z cztery czy pięć razy w ciągu godziny.Ale zauważyłem ze po restarcie mam procentowo o kilka procent więcej prądu niż przed wyłączeniem;/(używam Battery indicator pro) Zainstalowałem apke ''kalibracja batterii'' free(płatną wersje ''Zoner antivirus'' zgłaszał jako zagrożenie???)naładowałem do 100% skalibrowałem i jak narazie mam spokój(i oby już tak zostało:))

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Bateria jest tutaj winna to zapewne, ale lepiej sprobowac opcji ktore sa darmowe i jezeli one nie pomoga to w tedy baterie.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi