Skocz do zawartości
damiano937

Samoczynne restarty .

Rekomendowane odpowiedzi

Mój restartuje się i jednocześnie jest gorący w okolicach karty SIM (nie wiem jaki układ się tam znajduje, pewnie procek). Na zagranicznych forach piszą że to jest przegrzewanie się baterii.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Skoro tak to cos z napieciem baterii dzieje sie zlego. Wiesz u mnie tez sie zagrzeje jak mam neta gg itp itd bo wymaga sie od niego duzo na raz alevw normalnym uzytkowaniu nic sie nie dzieje. A sprobowales ktoregos ze sposobow czy dalej gdybasz ?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Guru88
    Mój restartuje się i jednocześnie jest gorący w okolicach karty SIM (nie wiem jaki układ się tam znajduje, pewnie procek). Na zagranicznych forach piszą że to jest przegrzewanie się baterii.

Jaki rom?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Właśnie jeśli chodzi o ROM to jest problem bo co raz to mam inny, po pełnym wyładowaniu baterii i późniejszym naładowaniu na 100% i wipe rzeczywiście był spokój ale nie wiem czy problem był rozwiązany czy też za krótko na danym romie testowałem, obecnie najstabilniej chodzi mi na Android Revolution HD 6.6.2.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

A ja mam pytanie jak często mam kalibrować te baterie po ładowaniu?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Guru88
    A ja mam pytanie jak często mam kalibrować te baterie po ładowaniu?

to nic nie daje.

---------- Post added at 14:55 ---------- Previous post was at 14:54 ----------

Właśnie jeśli chodzi o ROM to jest problem bo co raz to mam inny, po pełnym wyładowaniu baterii i późniejszym naładowaniu na 100% i wipe rzeczywiście był spokój ale nie wiem czy problem był rozwiązany czy też za krótko na danym romie testowałem, obecnie najstabilniej chodzi mi na Android Revolution HD 6.6.2.

Sprawdź jak sie bedzie zachowywał na kernelu od SebastianaFM

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

To samo, próbowałem nawet w jednym z "podtaktować" procka i tak było to samo. Jeszcze jedno zauważyłem, nie wiem czy ma to związek ale jeżdżę codziennie 50km do pracy i są po drodze miejsca bez zasięgu i właśnie po przebytej trasie zdarzają się restarty. Ogólnie jak leży w chłodnym to nie ma problemu ale jak długo w kieszeni to się zdarza.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Smogg

Najlepszą opcją będzie wysłanie telefonu do serwisu, wraz z pięknym i pobudzającym wyobraźnię elaboratem opisującym problemy związane z użytkowaniem telefonu.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Pewnie tak zrobię, tylko muszę się przemóc do s-off i całej reszty, zwykle dużo nerwów mnie to kosztuje ;-)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

mam identyczne jak dziubek - gdy telefon leży w domu w jednym miejscu i jest cały czas zasięg samowyłączenie zdarzy się sporadycznie. a gdy jadę do pracy przez miejsca, gdzie zasięg spada do zera to potrafi przez te 40 minut drogi 3-4x się wyłączyć...

i dokładnie jak pisali inni wcześniej - po pierwszym samoczynnym wyłączeniu i włączeniu poziom baterii spada mi do 4%, po wyłączeniu telefonu już przeze mnie, wyjęciu i ponownym włożeniu baterii poziom naładowania wraca do normalnej wartości jaka była przed restartem... dodatkowo też dzisiaj zauważyłem, że telefon w okolicy simu potrafi być ciepły.

ma ktoś na to jakiś pomysł, czy jestem zmuszony telefon kierować do serwisu? dodam jeszcze, że rom to stockowy ics.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi