Skocz do zawartości
damiano937

Samoczynne restarty .

Rekomendowane odpowiedzi

Blind
    Napisano (edytowane)

Borykam się z podobnym problemem od jakiegoś czasu, jednak jakoś schodzi mi z wysłaniem telefonu na serwis. Tyle tylko ,żę gdy wyłącze sieć komurkową komórkową wszystko jest ok ;)

Edytowane przez Smogg

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

ja dzisiaj spróbowałem wyłączyć sieć komórkową i jechać na samym gsm... nic to nie pomaga. podczas wybierania numeru padł...

dodam, że telefon był poddawany wielokrotnie krótkotrwałym podłączeniom pod komputer - karta sim dla pewności też została wymieniona na nową - bez efektu.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Smogg

Wiecie, wydaje mi się, że to po prostu wada, która niektórym się pokazała wraz z używaniem telefonu. Bez serwisu się nie obejdzie.

Może to ukryta i przeczekana wada wieku dziecięcego. Może to wadliwa partia. Może to podatność telefonu na uszkodzenia wynikłe z częstego, krótkiego doładowywania go poprzez port USB.

Jedynym sensownym wyjściem jest wysłanie telefonu do serwisu wraz z dokładnym opisem problemu. Nic innego tutaj nie wymyślimy.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    mam identyczne jak dziubek - gdy telefon leży w domu w jednym miejscu i jest cały czas zasięg samowyłączenie zdarzy się sporadycznie. a gdy jadę do pracy przez miejsca, gdzie zasięg spada do zera to potrafi przez te 40 minut drogi 3-4x się wyłączyć...

i dokładnie jak pisali inni wcześniej - po pierwszym samoczynnym wyłączeniu i włączeniu poziom baterii spada mi do 4%, po wyłączeniu telefonu już przeze mnie, wyjęciu i ponownym włożeniu baterii poziom naładowania wraca do normalnej wartości jaka była przed restartem... dodatkowo też dzisiaj zauważyłem, że telefon w okolicy simu potrafi być ciepły.

ma ktoś na to jakiś pomysł, czy jestem zmuszony telefon kierować do serwisu? dodam jeszcze, że rom to stockowy ics.

Dokładnie tak, nawet na zagranicznych forach to opisują.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    dalkes

No to super nie dość że czekałem 3 tygodnnie na naprawę telefonu to jeszcze teraz drugi raz muszę oddać ... Chyba że jest jakiś pewny sposób ? zakup nowej baterii czy coś ?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Mi pomogła wymiana baterii , niestety na krótko a:/ . Albo serwis (jak dobrze by poszło wymienią płyte główną , choć czytałem ze po zmianie płyty problem po jakimś czasie powraca). Osobiście nie mam czasu ani ochoty bawić się w serwisy i reklamacje . Sensacja leży juz trzeci dzień w biurku i tu cud , nadal się nie wyłączyła . Może mroczna strona mocy wyłącza telefon gdy jest znajduje się w moich rękach :E . Wróciłem do pierwszego wifona , przynajmniej jest niezawodny.:D

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Guru88

Z tego co mi wiadomo moze to byc też problem z tym, że bateria po prostu nie styka ;) wielu ludziom pomogło podlozenie papierka od przeciwnej strony baterii niż sąstyki, tak aby ta lepiej do nich dociskała.

link do wątka na xda: [FIX] Random reboots/shutdowns. Pictures added! - xda-developers

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

w SE w kilku modelach pomagało mi na restarty:D Niby styki były ok ale po podłożeniu papierka dziwnym trafem pomagało mu:) więc może i tu z tym problem jest...

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Kolega miał taki sam problem z restartami w Galaxy S2. Problem ustąpił po wsadzeniu kawałka papieru między obudowę a baterię, więc jest to raczej skuteczne rozwiązanie. :)

Dla odważniejszych - podgięcie styków.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    dalkes

Właśnie sprawdzam ten sposób , wydaje on się być mało realny bo tak nagle niby się bateria zmniejszyła czy co ?;p

---------- Post dołączono 13-05-12 o 08:19 ---------- Poprzedni post napisano 12-05-12 o 23:04 ----------

Hmmm powiem tak od 23 wczoraj do dzisiaj zero restartów ;D obawiam się że to działa ;p

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi