Skocz do zawartości
damiano937

Samoczynne restarty .

Rekomendowane odpowiedzi

Potwierdzam również - papierek naprawił mojego Sensation:)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Również u mnie problem rozwiązało najprostsze rozwiązanie na świecie, a mianowicie papierek

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Już raz napisałem że mi papierek pomógł i było to dzień po jego włożeniu, teraz minęły już dwa tygodnie i nic się nie dzieje. Całe szczęście że pomogło takie proste rozwiązanie.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

U mnie chwilowo pomogło z papierkiem(chyba nawet o tym napisałem)ale zaczęły się problemy z zasięgiem i odbieraniem połaczeń a restarty powróciły kilkanaście razy dziennie .Sprzedałem telefon niech się inni martwią.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    sab3r

Mam ten sam problem :/ również dziś spróbuje opcji z papierkiem... na tą sensację już mam takie nerwy kupa kasy i ciągle coś sie psuje :( najpierw piasek pod szybką teraz problem z baterią gdzie ja miałem oczy jak kupowałem sensacje :/ Telefonu nie kupuje się po to żeby go naprawiać w koło i wysyłać do serwisu :/

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

U mnie mimo mojego zdziwienia także pomógł papierek ;D To jest dla mnie nie pojęte. ;)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

a u mnie nie pomogło.. włożyłem dość gruby papierek (kartonik wręcz) i restarty się powtarzają.

Nie wydaje mi się, żeby to był problem z baterią bo nie są to raczej nagłe restarty związane z brakiem zasilania - jak słucham muzyki to restart jest poprzedzony kilkusekundowym piskiem, a jak nie słucham to i tak restart jest poprzedzony zawieszką telefonu na kilka sekund. Więc tak jakby mu może brakowało RAMu czy coś...

jakieś inne pomysły poza papierkiem?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

To problem z taktowaniem i brakiem wentylacji, spróbujcie ciut underclockować

Wysyłane z mojego HTC HD2 za pomocą Tapatalk 2

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    To problem z taktowaniem i brakiem wentylacji, spróbujcie ciut underclockować

Wysyłane z mojego HTC HD2 za pomocą Tapatalk 2

Prawdopodobnie oddam go na gwarancji, dlatego nie chcę się teraz bawić w rootowanie (bo bez rootowania nie da się zrobić uc?). Szukam jakiegoś innego rozwiązania choć pewnie niewiele może mi pomóc

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi