Skocz do zawartości
damiano937

Samoczynne restarty .

Rekomendowane odpowiedzi

sab3r

Trochę sytuację poprawił stockowy kernel aczkolwiek też potrafi czasami świrować :/ jest jedna konkretna rada zmienić tel na inny... ta też zrobiłem.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Witam, mnie też dosięgął ten problem, u mnie następuje w przedziałe 30% - 15% naładowania baterii. Wg. mnie winą jest bateria, poziom naładowania na 100% u mnie wynosi ok 4197 mV gdy następuje wyłączenie poziom wynosi ok 3633 mV, a czy nie powinno byc ok 3700 mV. Na stock romie 4.0.3 restarty były może 2 przez 2 tyg. (od tyle go mam) jestem jego drugim właścicielem, chyba ktoś mi ten bubel sprzedał udając głupka. Jestem wkurzona nie miłosiernie, u mnie papierek nie pomógł, jeszcze wipe battery sprawdze i dam znać. Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

może to być i baterii wina - chyba nawet ktoś pisał na forum, że to własnie przez baterię były problemy (u mnie na 3 różnych problemu nie bylo:D ) w ostateczności wysyłaj na serwis - niech naprawiają...

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Na bank bateria. Też miałem z tym problemy przez kilka miesięcy, ostatecznie kupiłem mugena i jak ręką odjął. Jak gadałem z serwisem to kazali mi wysłać cały telefon a nie mam ochoty być pozbawiony smartfona przez kilka tygodni dlatego nie wysyłam.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Moj nowy Sensation XL, nie chcial za zadne skarby wspolpracowac ze stara karta SIM Play, reset co kilka minut, brak zasiegu itp itd, pomogla wymiana na nowa karte SIM.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

U mnie w Sensation XE dokładnie to samo. Restart co kilka minut od pierwszego uruchomienia telefonu. Po krótkiej panice udałem się do salony Play, wymieniłem SIM na nową i jest git.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

mi Pani z htc czat napisała

" prosze wykonać Twardy reset-przywrócenie ustawień fabrycznych. Przywrócenie ustawień fabrycznych-Twardy Reset żart NIE Operacja, ktora należy wykonywać pochopnie. Powoduje trwałe usunięcie wszystkich Ona danych i spersonalizowanych ustawień dodał usunięcie wszystkich pobranych i zainstalowanych aplikacji. PRZED przywróceniem ustawień fabrycznych należy utworzyć Kopie zapasowe wszystkich niezbędnych danych i plików. Moge Panu pomóc w zabezpieczeniu danych, jeżeli żart Taka potrzeba. Wykonywanie twardego restartu poprzez funkcję ustawień Najłatwiejszym sposobem bd zresetowanie ustawień fabrycznych zrobić żart Wykonanie Tej czynności z poziomu ustawień. Pocztowy 1. Na ekranie głównym stuknij Menu, następnie stuknij Ustawienia. 2. Stuknij Pamięć Pocztowy> Przywracanie danych fabrycznych. 3. Dotknij Zresetuj telefon, następnie dotknij Wymaż WSZYSTKO.

"

wiec zaraz spróbuje czy to zadziała.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Witam

Niedawno kupiłem sobie HTC Sensation i przez jakiś czas działał bez zarzutu, lecz ostatnio zaczął się sam wyłączać, potrafił nawet do 3 razy pod rząd się wyłączyć. Pomyślałem ze to wina softu więc zrobiłem hard reset i sformatowałem kartę pamięci, ustały samoczynne wyłączenia na 1 dzień, teraz sytuacja wygląda tak, że raz dziennie Htc sam się wyłączy bez przyczyny, czasem w czasie rozmowy, a czasem gdy jest w kieszeni. Zaciekawiło mnie czym to jest spowodowane i zainstalowałem sobie program battery widget który pokazuje na wykresie zużycie baterii oraz temperature, co dziwne w czasie wyłączenia temperatura baterii drastycznie rośnie a poziom naładowania potrafi spaść o prawie 20% :kwasny: poniżej załączam zrzut ekranu z tym wykresem:

post-80478-14255712643042_thumb.png

Czy ktoś ma pojęcie od czego tak się dzieję? Dodam, że telefon ma jeszcze gwarancję. Zastanawiam się czy go nie oddać do operatora żeby to naprawili.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    krzak

oddałem z tym problemem telefon do serwisu, wgrali na nowo soft i doradzili również przy ponownym pojawieniu się hard reset, nic więcej nie zrobili. wcześniej papierkiem próbowałem docisnąć baterię do styków, na jakiś czas (2 miesiące) podziałało. telefon jeszcze nie wrócił z serwisu, bo innej usterki nie naprawili, dlatego też nie wiem czy ich działanie coś pomogło.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Same wgranie softu w niczym nie pomoże, ponieważ nie jest to wina żadnej aplikacji ani oprogramowania tylko wina moim zdaniem bardziej hardware. U mnie bateria siedzi ciasno w swoim miejscu więc wykluczam podkładanie papierka bo nawet na niego nie ma miejsca.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi