Skocz do zawartości
mp_hdtv

komunikaty: "niestety aplikacja Music zostala zatrzymana" - co z tym zrobić?

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, od jakiegoś już czasu pojawia się u mnie komunikat " niestety aplikacja Music zostala zatrzymana", moge wybrać jedynie ok. Jest to dosyć denerwujące bo komunikat wyświetla się za każdym razem po zakończeniu rozmowy i w innych dziwnych momentach nie związanych z uruchamianiem aplikacji muzyka. Samej aplikacji nie mogę w ogóle uruchomić, również wtedy pojawia się ten sam komunikat.

Drugi problem jest taki, że... chcę poruszyć wiele problemów w jednym wątku robiąc śmietnik na forum?

Smogg: Na forum panuje zasada: Jeden temat = jeden problem / jedno pytanie.

Ma ktoś pojęcie jak to ogarnąć?

Telefon HTC Sensation, android zaktualizowany do wersji 4.0.3 htc sense 3,6, wersja oprogramowania 3.32.401.5

Edytowane przez Smogg

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Wejdź w ustawienia, aplikacje, wszystkie i poszukaj tych procesów i wyczyść im dane.

Wysłane z mojego GT-I9100 za pomocą Tapatalk

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

też o tym pomyślałem, ale w przypadku "niestety aplikacja Music zostala zatrzymana" wyczyszczenie procesu nic nie zmienia. Google Account Manager - tego procesu tam nie znalazłem.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Smogg

Bardzo "zapchanego" miałeś GB przed aktualizacją? Robiłeś HR po aktualizacji?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Bardzo "zapchanego" miałeś GB - masz na myśli ilość danych w telefonie czy na karcie?

Robiłeś HR po aktualizacji? - możesz jaśniej? kompletnie nie wiem o czym mowa

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

HR = Hard Reset ziomus. Ustawienia-> pamiec-> przywrócić ustawienia fabryczne

Wysłane z mojego HTC Sensation Z710e

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Smogg

Nie miałem na myśli karty SD, tylko telefon, gdyż to tam jest trzymana lwia część ustawień aplikacji - i to ustawienia tychże aplikacji, stworzone w środowisku Androida 2.3.4, a wykorzystywane w Androidzie 4.0.3 mogą powodować pewne... zgrzyty.

Jeśli więc miałeś sporo aplikacji, systemowe aplikacje, jakieś specyficzne tweeki oddziałujące na różne aplikacje itp... to wyczyszczenie tych wszystkich ustawień i ustawienie wszystkiego na nowo mogłoby być korzystne.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Tylko nie rób backupu tych aplikacji i ich nie przywraca potem :-) kontakty i smsy ładnie sobie zachowasz w gmail. Zdjęcia muza filmy na SD. Inne apki jak colornote czy fuelio na SD, resztę do śmietnika Hard Reset. Jeżeli z jakiegoś powodu będą ci się wysypywaly ustawienia pamięci, zawsze możesz HR zrobić inaczej. Na wyłączonym telefonie (najlepiej wyjmuje baterie co to by szybkie uruchamianie wylaczyc) wciskasz Volume Down - głośność w dol i Power - zasilanie. Jak się pojawia 3 androida puszczasz Volume Down. Wybierasz Factory Reset klawiszem głośności (znowu Vol Down) i zatwierdzasz Powerem.

Wysłane z mojego HTC Sensation Z710e

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Wejdź w ustawienia, aplikacje, wszystkie i poszukaj tych procesów i wyczyść im dane.

Wysłane z mojego GT-I9100 za pomocą Tapatalk

Koleś pomogłeś mi :)

Po aktualizacji miałem to samo z zegarem.

Chwila namysłu, kurcze a budzik jak ja ustawie budzik do pracy... Szukając rozwiązania natrafiłem na owe forum

wyczyściłem dane zegara i trybi znakomicie Dzięki wielkie :)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi