Skocz do zawartości
tbadoo

MoDaCo Custom ROM na Froyo z SenseUi

Rekomendowane odpowiedzi

majczu

Tapet od HTC w większości Froyo z SenseUi nie ma. To znany bug.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Tapet od HTC w większości Froyo z SenseUi nie ma. To znany bug.

Dokładnie nikt nie umie sobie z tym poradzić oprócz @maaxa który w swoim romie ma je wszystkie

Więc troszkę dziwi mnie że Modaco nie umie sobie z tym poradzić :P

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    majczu

Myślę, że zbytnio się na tym nie skupiał. Nie wiem czy pamiętasz wcześniejsze romy, również na inne telefony. Zwykle takimi pierdołami się nie zajmował. Razem z Teknologist modyfikował Kernel i robił świetne romy ;)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

zainstalowalem ten rom z app2sd i niestety wszystko instaluje sie w telefonie, karta sd jest podzielona jak nalezy przez rom managera. czy ktos mial podobny problem? dzieki za pomoc nowicjuszowi ;p

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

ModInstallLocation.v1 myślę ze to jest rozwiązaniem

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    majczu

W romie Modaco to jest niepotrzebne. Jaką masz partycję ext, 2, 3 czy 4? Pamiętaj, że instalacja samych aplikacji to nie wszystko. Nie w każdym romie cache i dalvik cache jest przenoszony na SD. Przez to właśnie ubywa Ci pamięci. Łatwo to sprawdzić: zainstaluj jakąś większą aplikację, 8-9MB i zobacz czy tyle samo "uciekło" Ci z pamięci telefonu. Jeśli mniej to znaczy, że wszystko poprawnie działa.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Mam problem.... Po zainstalowaniu ROMu wszystko działa pięknie oprócz tego, że nie widzi karty SD. Czy ktoś spotkał się z podobnym problemem? Help!!

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    W romie Modaco to jest niepotrzebne. Jaką masz partycję ext, 2, 3 czy 4? Pamiętaj, że instalacja samych aplikacji to nie wszystko. Nie w każdym romie cache i dalvik cache jest przenoszony na SD. Przez to właśnie ubywa Ci pamięci. Łatwo to sprawdzić: zainstaluj jakąś większą aplikację, 8-9MB i zobacz czy tyle samo "uciekło" Ci z pamięci telefonu. Jeśli mniej to znaczy, że wszystko poprawnie działa.

Rzeczywiscie. Wszystko instaluje sie tak jak nalezy na karcie sd. Zmylilo mnie to ze jak wchodzisz w aplikacje i nastepnie w zarzadzaj aplikacjami w zakladce zainstalowane na karcie nie pojawia sie nic natomiast wszystko jest w zakladce pobrane ;) dzieki za szybka pomoc

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Witam

Zrootowałem telefon. wszystko poszło gładko i pięknie. Wgrałem ROM OpenDesire 3.0.5 i wyświetla mi się mniej więcej takie menu:

screen1k.png

Czy to jest spowodowane brakiem Sense czy czyms innym? Bo chcialbym miec interface taki jak w oryginalnym HTC mialem po zrootowaniu.

Po zrootowaniu (bez wgrywania Opendesire) sprawdzilem i napisalo mi ze jest dostepna aktualizacja do Froyo 2.2 czy moge ja zainstalowac?

Edytowane przez Fistach

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Po prostu ten rom co wgrałeś nie ma nakładki Sense UI..wgrałeś rom OpenDesire a nie MoDaCo Custom ROM na Froyo z SenseUi tak jak w temacie.

Pozdr.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi