Skocz do zawartości
majczu

AmonRA Nexus 1.7.0.1 Recovery Desire Port

Rekomendowane odpowiedzi

majczu

Nie, korzystałem z tej najnowszej. Powinny Ci się pojawić takie kropeczki jak przy innych operacjach. Zresztą widać po wytrzymałości baterii po zrobieniu tego zabiegu.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    macku

kropeczki, kreseczki czy gwiazdki to raczej już od programisty zależy i nie ma nic wspólnego z tym procesem, równie dobrze może być i czarny ekran przez chwile. Nie twierdze jednak, że to działa ale spróbuje to opowiem jakie mam wrażenia...

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Ja chwilowo przerzuciłem się na recovery od worstenbrood, tzn, port Amon_Ra. Największy minus względem clockwork'a to póki co brak supportu ze strony autora. Wygląda na to, że R5 jest ostatnią wersją. Clockwork za to jest ciągle rozwijany.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    majczu
    kropeczki, kreseczki czy gwiazdki to raczej już od programisty zależy i nie ma nic wspólnego z tym procesem, równie dobrze może być i czarny ekran przez chwile. Nie twierdze jednak, że to działa ale spróbuje to opowiem jakie mam wrażenia...

Są kreseczki i u kousha, wcześniej używałem jego recovery na Hero i były a do tego po wipe wszystko działało. Ta sama wersja recovery na Hero ma a na Desire nie. Wątpię żeby to zmienił.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

posiadam najnowszy clockwork. Czy aby wgrać AmonRa trzeba wgrać recovery jako update.zip czy jako flash from sd card?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Jeśli masz najnowszy clockwork to wnioskuję, że masz go dzięki unrevoked 3.21? Najlepiej przeprowadź operację ponownie tylko wybierz w unrevoked File ---> Custom recovery i wskaż lokalizację pliku .img. Najnowsze recovery, R5.1 do pobrania stąd: Downloads - amonra-mod - Project Hosting on Google Code

Wgrałem podaną przez Ciebie wersje AmonRa i moim oczom ukazała się wersja AmonRA Nexus 1.7.0.1 R6 masz może do niej oficjalny wątek bądź changelog??

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

recovery-RA-desire-v1.7.0.1-R5.1.img? I pokazuje siię jako R6 dla Nexusa? Jeśli tak to na pewno nie wgrało się na stałe, tzn. spróbuj jeszcze raz tam wejść z poziomu bootloadera. Zmian nie znam a oficjalnego wątku należy szukać na xda w dziale nexus one.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    artsza

Też wgrałem wersję R5.1 z powyższego linku i pokazuje mi: "Build: RA-desire-v1.7.0.1-R6" i na pewno się wgrało na stałe. :ok:

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi