Skocz do zawartości
majczu

AmonRA Nexus 1.7.0.1 Recovery Desire Port

Rekomendowane odpowiedzi

Też wgrałem wersję R5.1 z powyższego linku i pokazuje mi: "Build: RA-desire-v1.7.0.1-R6" i na pewno się wgrało na stałe. :ok:

potwierdzam choć jeśli jedyna zmianą jest tylko napis z R5 na R6 to szału nie ma :D

aha zapomniałem dodać ,że po wgraniu wersji R6, SU przy każdym uruchomieniu wywalał mi błąd i "wymuś zamknięcie" pomogło ponowny flash romu bez wipe OD 4.0.15

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Nie moge wgrac tego recovery za pomoca unrevoked 3.21, wyskakuje w programie:waiting for root...i tak wisi bez przerwy a na telefonie mam logo htc

Sterowniki zainstalowane bo kilka dni temu robilem roota tym unrevoked,htc sync nigdy nie mialem,wlaczone debugowanie,win7.

Ktos ma jakies pomysly? Chce zmienic to recovery bo clockwork mi nie odpowiada

Sent from my HTC Desire using Tapatalk

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

podpinam się. dokładnie takie same objawy... zapewne nie może nadpisać SU bo nie są nowsze od obecnych... trzeba poczekać na nowszą wersję unrevoked lub AmonRa

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Na xda ludzie mają ten sam problem. U mnie recovery amon_ra poszło bez problemów. Nie wgrywałem jednak najpierw clockworka tylko od razu mod amon_ra w wersji R5.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

a u mnie pomoglo ponowne wgranie win7 i poszlo od razu a pozniej znowu probowalem spowrotem wgrac clockwork za pomoca unrevoked i znowu sie nie da..

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Witam

No niestety lepsze jest wrogiem dobrego. Chciałem wgrać Amonra i nie udało się po instalacji nie można było dostać sie do recovery, no to postanowiłem wrócić do Clockwork i niestety nie instaluje się do końca. Objawy podobne jak u Ponczek87. Próbowałem wgrać recovery na innym komputerku czystym, nigdy nie widzącym HTC ale też kiszka. Jakieś sugestie??

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Wgrywam przez unrevoked. Bo szczerze sie przyznam inaczej nie wiem jak TO ;) się robi.

Edytowane przez argasiu

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Oj więcej pracy się zapowiada, niestety. Z tym, że ja mam telefon niebrandowany zakupiony w euro rtv czy to coś zmienia

Edytowane przez argasiu

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi