Skocz do zawartości
Ash

Słuchawka BT - brak dzwięku

Rekomendowane odpowiedzi

Ash

Witam mam problem ze słuchawką BT...

Posiadam takową z firmy IQUA, podłączyłam ją do Desire i sparowałam. Telefon wykrył ją bez problemu i sparował teraz widnieje jako "połączone z funkcją audio telefonu" czy jakoś tak. W momencie połączenia słyszę dzwonek w słuchawce, po oberaniu dzwięk sygnalizujący połączenie a potem już cisza. Słyszę osobę dzwoniącą w telefonie ale w słuchawce BT nie...

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Używasz programu locale? Może to wina ustawień godności rozmów? Próbowałeś podglośnić z poziomu telefonu lub słuchawek?

Mi natomiast wyłącza dźwięk przy przejściu z hsdpa na edge i muszę podglasniac z poziomu telefonu, to wszystko wina locale :)

Sent from my HTC Magic using Tapatalk

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Ash

Używam locale jutro presję jak będzie jak go wyłączę... Zwiekszalam głośność zarówno z poziomu słuchawki jak i telefonu ;)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Temat wielokrotnie przewija się na forum

3/4 słuchawek nie chce działać z Desire

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    KamilM

Mam to samo na i5700, muzyka gra w słuchawkach, a jak odbiorę rozmowę, to już w telefonie

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Ash

U mnie działa okazało się że trzeba rozmowę odebrać guzikiem od bluetooth a nie normalnie :) w moich poprzednich telefonach było to obojętne :)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

U mnie natomiast gdy odbiore przez telefon, rozmawiam przez fona. Przez bt = bluetooth :) Szkoda że tak często mi przerywa muzykę :]

Sent from my HTC Magic using Tapatalk

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Temat wielokrotnie przewija się na forum

3/4 słuchawek nie chce działać z Desire

4 słuchawki nokii, dwie SE, radio z BT JVC w samochodzie i zestaw fabryczny BT w Mitsu Lancer - i wszystko działa. Ja to mam szczęście ;)

Oczywiście potwierdzam, że gdy dzwoni telefon należy odebrać zestawem bo jeśli odbierze się telefonem to rozmowa trafia właśnie tam. IMO super rozwiązanie, bo czasem jedziemy z kimś, komu rozmowa np służbowa nie powinna być przekazywana i mamy od razu wybór widząc kto dzwoni czy odbieramy telefonem czy zestawem.

PS. Witam wszystkich :) Mój pierwszy post, pierwszy telefon na Andku (Desire) i pierwsze zachwyty... :)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

no to ja mam farta z tymi słuchawkami bluetooth z tego co czytam. Z Desire sparowane mam:

-bluetrek metal

-IS 800 SE

-plantronics discovery 975 z multipointem

wszystkie bez wyjątku funkcjonują doskonale

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    daszek

Ja mam Jabre jx10, gdy ktoś do mnie telefonuje i odbiorę przyciskiem na słuchaweczce, jest ok. Natomiast jak ja wybiorę nr z telefonu, to nie przełącza tego na słuchaweczkę i muszę rozmawiać z telefonu.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi