Skocz do zawartości
centralbytes

Forgotten Tales RPG

Rekomendowane odpowiedzi

Varaug

czesc gram w gierke jest swietna ale aktualizacja ktora magowi odebrala mozliwosc atakowania wszystkich w okolo z taka sama sila troszke zniszczyla jego urok jakby mozna prosil bym o powrot do poprzedniego stanu rzeczy ;)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Napisano (edytowane)

Niedawno minal rok od kiedy Forgotten Tales MMORPG jest na markecie :)

Doszlo mnostwo zmian, swiat zostal rozszerzony kilka razy, liczba roznych przedmiotow, potworow liczona jest teraz w setkach :)

Mozna zakladac klany, stawiac wlasne budynki, rozwijac zdolnosci, wytwarzac nowe przedmioty.

Link do marketu

https://play.google.com/store/apps/details?id=com.centralbytes.ftmmorpg&referrer=utm_source%3Dandroidforum%26utm_campaign%3Dandroidforum

Edytowane przez centralbytes

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

skoro to twoja produkcja to byś mógł spolszczyć w miare możliwości , ale gra się i tak fajnie tylko mogł byś dodać pare urozmaiceń bo ja na swoim lg gt540 android 2.1 gram ciągle i się nie nudzi ale czasem jak trzeba iść bardzo daleko to się nudzić można i zdenerwować ( obszerny świat to zaleta i wada ) , a przy okazji powiedz jeśli chcesz jak modować plik z zadaniami bo mam pare naprawdę dobrych pomysłów na zadania . np. myślałem o czymś takim jak w grach fps konkurencja defend the flag tyle że cel którego musimy bronić nie rusza się a moby nacierają falami. Mógł byś też dodać crafting lub coś.

mam też na myśli sp wersje , bo szkoda by niektóre gry na androida nie mogły zadowolić kogoś pod danym względem

Edytowane przez AndroFan123
    uzasadnienie

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Troche czasu minelo. Mnostwo rzeczy zostalo dodanych/ulepszonych.

Jest juz m.in crafting o ktorym wspomniales, gra tez zotala calkowicie spolszczona.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Gra Forgotten Tales MMORPG ma juz 2 lata :)
    Rozbudowalem ja przez ten czas bardzo, doszly takie rzeczy jak crafting, wydobywanie surowcow, klany moga budowac wlasne zamki, gracz moze miec towarzyszy takich jak smoki, wilki. Rozszerzylem takze swiat o wiele nowych lokacji.

2.png

Gra do sciagniecia z marketu google play:

Czekam na uwagi i sugestie!  :)
    Edytowane przez Szymon035
    Zdjęcia i filmy umieszczamy w spoiler

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Siemka , a możecie mi powiedzieć czemu nie mogę wejść do pokoju w Karczmie lub do Banku ?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi