Skocz do zawartości
colorowy

[09/06][AOKP] · ▀▄ · ♑.Hydяa-H²o v1.4.1 · ICS-4.0.4 · ▄▀[!UPDATE!]

Rekomendowane odpowiedzi

Spróbuj rom toolbox z gplay tylko nie wszystkie czcionki mają polskie znaki i przy jednej telefon mi die nie uruchomił ale tylko jedna z kilkunastu testowanych

U mnie przy drugiej próbie już się nie uruchomił.

Sposób kalle działa. Na razie zainstalowałem SonySketchEF. Śmiga wyśmienicie.

Edytowane przez alekeyPL

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    pobutek

Romik wyśmienity lecz coś mi szybko zżera baterie na wifi i 3g. Ma ktoś jakiś pomysł ?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Pierwszy post update'owany

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Jak na razie wszystko dobrze działa, rozjaśnianie ok, szybko łapie gps-a, wifi, data package działa, theme mi fc wywaliło, ale później już ok, zobaczymy tylko jak to z bateryjką i będzie OK.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Mija już 24 godzin jak działam na tym romie tzn na najnowszej wersji. Nie widzę dużych różnic w porównaniu z poprzednimi wydaniami. Poprawiono na pewno dotyk lecz dalej przy próbie rozłączenia połączenia muszę parę razy wciskać czerwoną słuchawkę. Bateria ? 49% po 24 godzinach przy włączonym wi-fi a ekran 25%. Zauważyłem że gdy wyłaczyłem wi fi i używałem danych pakietowych to bateria szybciej się zużywała. Więcej będę wiedział jutro.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    kalle

U mnie po 16 godzinach z włączonym wifi zostało 30% baterii... jakoś szybko poleciała, a to już drugie ładowanie. Jednak jeszcze poczekam na ustabilizowanie. Z tego użycia system operacyjny Android 55%, połączenia głosowe15%, a ekran 9%. Na wcześniejszych wersjach max 2 dni wytrzymywała. Dotyk dla mnie na plus i to spory, lepiej działa też automatyczna jasność. Jako, że mam słaby zasięg w domu stwierdzam, że na tym romie nie zaobserwowałem jeszcze braku sygnału co wcześniej nie było rzadkością.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Mam w tym romie problem z tą ładowarką biurkową / stacją dokująca. W żaden sposób nie mogę jej zmusić do współpracy z zewnętrznymi głośnikami poprzez wyjście zlokalizowane z tyłu owej stacji. Nie wiem o co chodzi.

Po zadokowaniu telefonu pojawia się popup o wybraniu czynnosci domyślnej. W moim przypadku jest to zegar lub TuneIn Radio.

W instrukcji napisane jest żeby po uruchomieniu zegara wybrać opcję emitowania dźwięku przez zewnętrzne głośniki. Niestety nie ma takiej opcji w tym romie.

Po wybraniu TuneIn Radio też nie mogę czegoś takiego namierzyć.

Muza gra tylko z tego wbudowanego niby głośniczka.

Ma ktoś pomysł co z tym zrobić?

Wysyłane z mojego GT-I9100 za pomocą Tapatalk 2

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    kalle

ChangeLog Hydra-H²o

1.4.1:

Updated kernel Hydra4-r26

Fix dual-boot & initramfs updated (thanks to gokhanmoral)

Fix bluetooth

Updated AdobeFlashPlayer.

Updated ApexLauncher.

Updated SuperVideo

Updated patched GooglePlay (thanks to raziel77).

Added xxTweaker & modified by me to work with my kernel (thanks to rodrigo_said for the info & thanks to fluxi for app).

Zipalign

Others

Dla ścisłości link:

[ROM][AOKP][13/06] ''' Hydяa-H²o v1.4.1 -_ IMM76I ICS-4.0.4 : Foro Samsung Galaxy SII

Edytowane przez kalle

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi