Skocz do zawartości
colorowy

[09/06][AOKP] · ▀▄ · ♑.Hydяa-H²o v1.4.1 · ICS-4.0.4 · ▄▀[!UPDATE!]

Rekomendowane odpowiedzi

PLANETA
    Widać.Z poziomu telefonu.przez USB nie.

No to lipa a już miałem go wgrywać szit.>:(

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    No to lipa a już miałem go wgrywać

Możesz go wgrać na kartę wewnętrzną,lub wyjąć kartę zewnętrzną,włożyć do czytnika i skopiować zip-a.Z poziomu telefonu sobie zainstalujesz.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Wystarczy włączyć nośnik USB i otworzyć folder external_sd wrzucić coś tam i już będzie,po prostu jak się coś miało wcześniej na karcie to tego nie widzi

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Nie podobało mi się białe tło kontaktów,było takie mocno walące po oczach.Z pewną nieśmiałością i obawą zainstalowałem black themed apps.od wersji 1,7 romu resurection.Zadziałało i mam kontakty na szarym tle z białymi literami.Według mnie jest lepsza widoczność.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Witam.Co moze byc przyczyna ze co jakis czas wlancza mi sie na tym romie wyswietlacz na chwile,nieraz nawet kilka razy pod rzad.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    tapout

Moze mi ktos wytlumaczyc o co chodzi w ogole z brakiem widocznosci karty SD?!

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Że na komputerze nie możesz nic dać na karte SD bo komputer jej nie widzi

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    azgarh

testowałem 3 dni nie zadowolony jestem zdjęcia tak lipne robi, że nic na nich nie widać pod kątem nachylenia ;(

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    cakp
    testowałem 3 dni nie zadowolony jestem zdjęcia tak lipne robi, że nic na nich nie widać pod kątem nachylenia ;(

Ja także testuje, to nie wina romu, zawsze możesz podmienic camera.apk na ta z stockowego romu ale nie sądze byś zauważył różnicę. Nie wiem o jakim kacie nachylenia mowisz, ja nie widzę rożnicy w jakości zdjec miedzy oryginalnym samsunga a tym romem. Firmware aparatu masz zawsze takie same bez względu na rodzaj ROM. Sama aplikacja aparatu jest o tyle lepsza ze robiąc zdjecia mozna uzyc fizycznego przycisku np power na telefonie, pomocne przy autoportretach z dziewczyną

Podoba mi sie rom control i device settings, możemy wszystko pod siebie ustawić (ogólny interfejs, animacje, wskażniki baterii, przelaczniki, nazwe operatora, kolor sygnalu GSM , a nawet wyświetlanie w dBm czy % itp)

Plusem jest zmieniony odtwarzacz muzyki, tutaj czuje się działanie equalizera który działa

Minusem jest białe tło kontaktów , rzeczywiście razi po oczach ale można to zmienić jak już kolega wspomniał parę postów wyżej

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    cakp

hmmm a czemu u mnie widzi? mam internal storage i sdcard jako 2 dyski

wgrałem ostatnią wersję Rom.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi