Skocz do zawartości
colorowy

[09/06][AOKP] · ▀▄ · ♑.Hydяa-H²o v1.4.1 · ICS-4.0.4 · ▄▀[!UPDATE!]

Rekomendowane odpowiedzi

cakp

Zauważyłem strasznie długi czas ładowania poprzez kabel usb podpięty do komputera, ja rozumiem że tu jest mniejszy prąd. Lecz na poprzednich Romach ładował o wiele szybciej. Znalazłem przycisk na górnej belce fast charge,z piorunem na USB lecz nie widzę różnicy. Kolejna rzecz to wygaszanie ekranu podczas korzystania z aplikacji które powinny go wstrzymywać np nawigacja navigon, navigowanie po google maps, antutu benchmark

Dlaczego musiałeś dograć apki kontakt i aparat przeciez to jest w Romie. Bluetooth także.

Ja nie zauwazyłem różnicy w zdjęciach na stocku i na tym Romie. Jest tylko inna aplikacja aparatu. Możesz sobie pobrać za darmo z marketu aparat ics.

Za jakość zdjęc odpowiada firmware aparatu które masz w telefonie nie sama aplikacja

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    pobutek

Czy jest opcja lub co dograć aby zablokować kogoś numer ?? Po prostu nie chcę aby ktoś się do mnie dodzwonił.....:P

ROm jak dla mnie mistrzostwo :)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    cakp
    Napisano (edytowane)

w książce telefonicznej, wchodzisz w kontakt- lewy menu " łącz na pocztę głosową" jeszcze nie testowałem

w playmarket wpisując " blokada połączeń" "calls blacklist" jest pełno programów. Mi osobiście najlepiej przypadł do gustu standardowy blocker w 2.3.6 gdzie dodając do zablokowanych słyszeliśmy komunikat " przepraszamy nie możemy zrealizować tego połączenia" dzwoniący nie mógł się połapać o co chodzi. Funkcja przekieruj na pocztę głosową może oznaczać ze odrzucasz sam ręcznie połączenia.

Ps właśnie testowałem standardową blokadę posiadam Orange, zablokowałem brata, czyli wl "lacz na poczte glosowa" oczywiscie pocztę mam standardowo wyłączoną. Dzwoniącemu na wyświetlaczu pojawia się numer zajęty, w słuchawce nic nie słychać, brak sygnału zajętości lub odrzucania przeze mnie. Tak jakby nie mógł się połączyć

Edytowane przez cakp
    zrobiłem test

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Czy ktoś wie czy na jakimś CUSTOMIE jest możliwość wyboru typu wpisywania wiadomości SMS ? Chodzi mi o GSM, unicode i jakoś tam. Wiem że w STOCKACH jest ta opcja w ustawieniach wiadomości, a w customach jeszcze nie widziałem.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Wpisuje *2767*3855# - hard reset i się nie dzieje Druga sprawa jak ustawić w kontaktach ze by widzialna tylko z sim dzięki;)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    cakp

1. A co chcesz by się działo?

2. Importuj z karty SIM, lewy menu w kontaktach. Masz także opcje kontakty do wyświetlania

---------- Post dołączono o 23:48 ---------- Poprzedni post napisano o 23:48 ----------

Czy ktoś wie czy na jakimś CUSTOMIE jest możliwość wyboru typu wpisywania wiadomości SMS ? Chodzi mi o GSM, unicode i jakoś tam. Wiem że w STOCKACH jest ta opcja w ustawieniach wiadomości, a w customach jeszcze nie widziałem.

podłączam się do pytania

przy okazji gdy znajdziesz info na sieci podziel się proszę wiedzą:)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    mercks

Mam pytanie. Bo nie wiem czy dobrze zauważyłem, ten rom mam możliwość włączenia przycisków ekranowych? Takich jak w galaxy nexus? Bo tak mi się wydawało ze na screenie w pierwszym poście jest taka opcja

Wysłane z mojego GT-I9100 za pomocą Tapatalk

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

@mercks, na którym screenie to widzisz ? Masz na myśli tą czarną belkę na dole z 'cofnij, menu i czymś tam jeszcze'? Ja tego nie zauważyłem nigdzie.

Rom generalnie fajniutki, tylko jedno pytanie :

PODCZAS PISANIA SMS, jest gdzieś licznik znaków ?!

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    mercks
    @mercks, na którym screenie to widzisz ? Masz na myśli tą czarną belkę na dole z 'cofnij, menu i czymś tam jeszcze'? Ja tego nie zauważyłem nigdzie.

Rom generalnie fajniutki, tylko jedno pytanie :

PODCZAS PISANIA SMS, jest gdzieś licznik znaków ?!

myślałem, że to może to:) (bo wiem, że jest taki MOD na xda który wyłacza te "fizyczne" przyciski i dodaje takie jak w galaxy nexus.)

screenshot2012042323231.png

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    cakp

bo to jest to kolego, tylko musisz uruchomić ponownie telefon

pojawią ci się przyciski na wyświetlaczu na samym dole ekranu, w razie gdybys miał awarię tych pod ekranem fizycznie

można włącząc i wyłączać do woli:) ja wyłączyłem

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi