Skocz do zawartości
colorowy

[09/06][AOKP] · ▀▄ · ♑.Hydяa-H²o v1.4.1 · ICS-4.0.4 · ▄▀[!UPDATE!]

Rekomendowane odpowiedzi

mercks

i to mnie chyba przekonało do testu tego romu, a przynajmniej do wgrania jako drugi :D

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

UPS, no to muszę przeprosić za wprowadzenie w błąd. Jakoś nie zwróciłem na to uwagi szczególnej, może dlatego że dopiero od wczoraj mam ten rom.

Ponawiam pytanie, czy w stockowej aplikacji SMS jest licznik znaków? Bo jakoś dostrzec nie mogę, używam domyślnej klawiatury.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Chodzi mi z tym twardym hard reset mam mi wszystkie stare śmieci wywalić, pozostałości po starym sofcie A o kontakty tak jak w poprzednich wersjach żeby czytał mi tylko kontakty z karty sim

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    mercks

a mógłbym prosic screena odonśnie tych przycisków na ekrania a'la Nexus, oraz opinie jak to się sprawuje ;)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    vejdet
    a mógłbym prosic screena odonśnie tych przycisków na ekrania a'la Nexus, oraz opinie jak to się sprawuje ;)

wyglądają idencycznie jak w nexusie, więc nie wiem po co screen i sprawują się tak jak trzeba, zero problemów.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    mercks
    Napisano (edytowane)

Ok juz mam. Tylko bardzo prosilbym o pomoc w tym jak wylaczyc w takim razie te fizyczne przyciski

Oraz czy to normalne z tym paskiem nad paskiem powiadomień ze jest tylko do polowy

Wysłane z mojego GT-I9100 za pomocą Tapatalk

Edytowane przez mercks

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Ten pasek na samej gorze to wskaznik zuzycia baterii :) im mniej % tym krotsza kreska ;)

Oczywiscie mozna go wylaczyc w ustawieniach romu -> baterii.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    cakp
    UPS, no to muszę przeprosić za wprowadzenie w błąd. Jakoś nie zwróciłem na to uwagi szczególnej, może dlatego że dopiero od wczoraj mam ten rom.

Ponawiam pytanie, czy w stockowej aplikacji SMS jest licznik znaków? Bo jakoś dostrzec nie mogę, używam domyślnej klawiatury.

Nie ma. Dlatego używam handcetsms

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    cakp
    Ten pasek na samej gorze to wskaznik zuzycia baterii :) im mniej % tym krotsza kreska ;)

Oczywiscie mozna go wylaczyc w ustawieniach romu -> baterii.

Tak ta kreska to bateria można ustawiać jej grubość i kolor. Może spadać od lewej do prawej albo z obydwu stron do środka. dodatkowo z ta kreska możesz jednoczesnie posiadac procentowa baterię. Ja mam procentowe wifi.. Wskaźnik sygnału gsm także można zmieniać. Godzina moze byc z dniem tygodnia.Dograjcie sobie Swype multilanguage. Tu jest naprawdę dużo opcji.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Nie ma. Dlatego używam handcetsms
    No to trochę niefajnie :/ Jedyne co mnie odrzuca od tego romu to właśnie aplikacja SMS. Handcenty i GO SMS do mnie zupełnie nie trafiają, mają za dużo bajerów, a ich wygląd jest dla mnie mdły. Do wad aplikacji sms należy też dodać w ustawieniach brak wyboru typu wprowadzania SMSów, tzn alfabet gsm itp, które są chyba tylko w stockowych romack. Ktoś coś o tym może jednak wie? Gdzieś tego szukać, jakiś mod?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi