Skocz do zawartości
colorowy

[09/06][AOKP] · ▀▄ · ♑.Hydяa-H²o v1.4.1 · ICS-4.0.4 · ▄▀[!UPDATE!]

Rekomendowane odpowiedzi

i czy dac aparat ics czy normalny lepszy jest???

Każdy jest taki sam

EDIT:Znaczy to zależy tylko od softu aparatu a nie apki aparatu.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

a co z tymi innymi apkami nie wiem czy zaznaczyc bo nei wiem czy moga sie przydac a nei znam ich;/

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Domyślnie

Cytat Zamieszczone przez mortiser Zobacz posta

Możecie podrzucić tu stokowa przeglądarkę zdjęć ? Ta w romie niby fajna ale nie da się wyciąć dobrze tapety na ekran blokady.

[APK] ICS stock gallery..... - xda-developers

Dzięki wielkie ale nie chodzi mi o taką tylko o taką by można było przycinać zdjęcie tak jak to się robiło w 2.3.4.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    cakp
    Witam. moze mi ktos wyjasnic do czego sluza te aplikacje w custom instal??:

-Ondemand Governator by default

-4 percent Small Robot Font

-Extremal_sd FIX only works with mtp

-ChromeBookmarksAdapter

-Orginal 240 DPI MODE

????

i czy dac aparat ics czy normalny lepszy jest???

z gory dzieki pozdro

ja z ciekawości instalowałem Z i BEZ

1. to tylko tryb kernela poczytaj o róznicach na xda co poszczególne oznaczaja (lulzactive ondemand itp)

2 nie wykryłem różnicy

3 naprawa widocznosci kardy SD

4. chrome jak sama nazwa wskazuje synchronizacja zakładek

5. standardowo 220dpi masz w Rom,wizualnie widzisz wszystko mniejsze wg mnie zoptymalizowane mi pasuje. 240 to wartosc z czystego 2.3.4 te wielkie wyrazy w menu ustawien byc moze pamietasz

Aparat ICS sie przydaje gdy mamy standardowa apke aparatu z czystego romu , gdyz tu w ICS mamy mozliwosc zdjec panoramy, nawet niezle to wyglada, i zdjecia pod przyciskiem power. Standardowa apka jest uboga

W romie hydra jest wersja rozbudowana nie ma sensu wgrywac aparat ics

Ps ktoś pytał o licznik znaków w SMS jest i to już ,sa i potwierdzenia odebrania, sa i emoty jak z gg. Wystarczy wejsc w ustawienia z poziomu SMS

---------- Post dołączono o 23:30 ---------- Poprzedni post napisano o 23:24 ----------

a co z tymi innymi apkami nie wiem czy zaznaczyc bo nei wiem czy moga sie przydac a nei znam ich;/

gdy zaznaczysz UI z 1 pozycji podczas instalacji bedziesz mial widok na telefonie jak w IPAD

jezeli nie znasz tych apek pozostalych to wygoogluj dla informacji, ja tak zrobilem

ewentualnie zainstaluj i zobaczysz czy ci sie przyda potem skasujesz, instalacja nie grozi uwaleniem phona. Ja także w ramach testów zainstalowałem z ciekawosci

---------- Post dołączono 09-05-12 o 00:02 ---------- Poprzedni post napisano 08-05-12 o 23:30 ----------

MORTISER do obróbki zdjęc sluzy inna aplikacja , pewnie miales na mysli photoretouching.apk, to musiałbyś wrzucic w system/app

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    bajor

Powiedzcie mi, wszystko działa w tym romie? Nie ma problemów z nagrywaniem w 1080p? Pytam się, bo ojciec ma już dość ICSa od Samsunga, bo działa on tam gorzej niż AOKP na moim poprzednim SGS1 i chciałbym mu wgrać ten rom, tylko nie chce, by za 2 dni do mnie dzwonił, że coś mu nie działa :)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Czy ktoś wie czy na jakimś CUSTOMIE jest możliwość wyboru typu wpisywania wiadomości SMS ? Chodzi mi o GSM, unicode i jakoś tam. Wiem że w STOCKACH jest ta opcja w ustawieniach wiadomości, a w customach jeszcze nie widziałem.

Jeżeli chodzi Ci o kasowanie ogonków to w D4 jest możliwość żeby to ustawić. Nie wiem jak działa, bo nie próbowałem.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    arzah

Zainstaluj handcent sms we właściwościach języka (polski tryb sms daj ma enable)i automatycznie będziesz obcinać

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    kalle

Mój pierwszy custom zainstalowany nie bez obaw, ale pierwsze koty za płoty. Poszło gładko, zrobiłem wszystko jak w instrukcji. I chyba to jest to czego szukałem.

Generalnie jestem zadowolony. Aparat jak dla mnie działa lepiej niż w stockowym romie w szczególności jeśli chodzi o doświetlanie lampą błyskową w automatycznym trybie.

Jeden błahy problem z nim mam, a mianowicie kiedy skanowałem kod kreskowy Barecode scannerem po kolejnej z prób aparat się zawiesił. Nie mogę sobie przypomnieć komunikatu jak i nie mogę tego błędu ponownie wywołać. Aparatowi pomógł reset telefonu ale po resecie tapeta ekranu zmieniła się na tą której używałem na poprzednim romie...??? Najdziwniejsze jest to, że nie mogę do tej domyślnej tapety wrócić. Mam tylko do wyboru tapety animowane i swoją galerię i nigdzie nie mogę znaleźć tej domyślnej. I nie wiem o co chodzi...

Testuje dalej.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    cakp

Byc może barcode scanner nie jest kompatybilny z 4.0.4 stad zawieszanie. Spróbuj aplikacji allegro rozpoznaje qr code. zagubiona tapete odnajdziesz przez menedżera plików search jpg bmp png

Wysłane z mojego GT-I9100 za pomocą Tapatalk

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    cakp
    Zainstaluj handcent sms we właściwościach języka (polski tryb sms daj ma enable)i automatycznie będziesz obcinać

Wsparcie dla jezyka polskiego na enabled...potwierdzam działa obcina ogonki oszczednosc na sms

Wysłane z mojego GT-I9100 za pomocą Tapatalk

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi