Skocz do zawartości
colorowy

[09/06][AOKP] · ▀▄ · ♑.Hydяa-H²o v1.4.1 · ICS-4.0.4 · ▄▀[!UPDATE!]

Rekomendowane odpowiedzi

Fakt, potwierdzam, że zdjęcia makro z flashem robi znakomite, dużo lepsze niż na oryginalnych romach czy też customowych. Wręcz nie dowierzałem, że nie są prześwietlone jak poprzednio, szok, naprawdę świetna apka do zdjęć w tym romie.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    bajor

Ogonki obcina, ale nie wszystkie, bo ł zostawia niestety

Wytapane przy pomocy Galaxy nexusa

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Ps ktoś pytał o licznik znaków w SMS jest i to już ,sa i potwierdzenia odebrania, sa i emoty jak z gg. Wystarczy wejsc w ustawienia z poziomu SMS

Ja pytałem, i dalej go nie widzę :) Mam wersję 1.0.4

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    arzah

Handcent sms wszystkie ogonki ucina.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    bajor

Dj stefan widocznie krótkie smsy piszesz i dlatego go nie zobaczyłeś :-) pojawia się dopiero kiedy pozostało do wykorzystania ok 30 znaków pierwszego smsa. A handceta czy go sms nie każdy chce, bo nie każdy chce mieć dubla aplikacji i poza tym, nie zawsze dobrze radzą sobie z mmsami

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Rzeczywiście, pojawił się u mnie licznik na 10 znaków przed końcem 1 smsa. Z drugiej strony gdy miałem w nim polskie znaki, to pojawił się dopiero na 50znaków przed końcem 2 smsa :) Tak jak napisałeś, nie podchodzi mi zupełnie handcent czy go sms, dlatego wybiorę po prostu swype który obcina ogonki :)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    cakp
    Napisano (edytowane)

Kk

Dj stefan widocznie krótkie smsy piszesz i dlatego go nie zobaczyłeś :-) pojawia się dopiero kiedy pozostało do wykorzystania ok 30 znaków pierwszego smsa. A handceta czy go sms nie każdy chce, bo nie każdy chce mieć dubla aplikacji i poza tym, nie zawsze dobrze radzą sobie z mmsami

To co piszesz to nie problemy tylko kwestia ustawien w handcet

1

Ustawienia aplikacji-"default all sms/mms" i wtedy juz nie masz dubla ze standardowa apka. Przychodza tylko na 1 program

2 ustawienia odebranych "autodownload" ptasikiem zaznaczasz i "autoodbieranie" mmsy przychodza odrazu bez klikania view i pobierz. I wazne jak ktos ma roota niech nie usuwa z system/app ...mms.apk

Sa i emoii jak z gg takze trzeba wlaczyc.

Na standardowej tez juz widze emoi i raporty odczytu co jest przydatne przy wyl aparacie. Brakuje mi potwierdzen wyslania tzw zapytanie gdyz czasem od swypa enter niechcaco naciskam.

W standardowej nie mamy opcji zmian wygladu programu. Wielkosci zdjecia lub go wylaczenie. czcionki sms kolofu jej i schematu wygladu rozmowy

Ps,. czy macie problem z powolnym ładowaniem baterii na tym Romie? na xda czytam i także parę osób ma ten problem, czy jest jakieś rozwiązanie?

Wysłane z mojego GT-I9100 za pomocą Tapatalk

Edytowane przez cakp

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    bajor

@up mi nie chodziło o podwójne powiadomienia, ale właśnie o konieczność trzymania 2 aplikacji służących do tego samego, bez możliwości usunięcia systemowej, by nie mieć komplikacji z mmsami. Poza tym, te co są, lepiej się komponują z całym systemem :-)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Ps,. czy macie problem z powolnym ładowaniem baterii na tym Romie? na xda czytam i także parę osób ma ten problem, czy jest jakieś rozwiązanie?

Wysłane z mojego GT-I9100 za pomocą Tapatalk

W Rom Control/Performance masz Fast Charge możesz spróbować. Też mi się wydawało że długo się ładuje (prawie jak przez usb) ale bateria trzyma nieźle więc nie narzekam.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    cakp

Tak wiem i także można to włączyc w pasku jako przycisk

Zapomnialem dopisać że już tym się bawiłem zanim napisałem posta

Ja zmieniłem kernel na siyah gdyż bateria standardowym kernelu mi starczała na 8h przy moim użytkowaniu a wiem że wytrzymuje 22h. Oczywiście cpuspy, i betterbatterystats cały czas w użyciu, niestety nic nie wykryło

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi