Skocz do zawartości
RLAGOODA

Aplikacja tworzona w as3 (adobe flash cs5.5) problem

Rekomendowane odpowiedzi

Witam,

mam pytanie do osób, które próbowały robić swoje aplikacje w as3 (np: cs 5.5 flash as3 ) a mianowicie wykonałem w tej technologi swoją skromną apkę na swoje potrzeby i wszytko fajnie działa tak jak sobie wymyśliłem aczkolwiek mam problem z jedną rzeczą, po zainstalowaniu brak możliwości przeniesienia aplikacji na kartę SD dlaczego tak się dzieje?

Pytanie nadal aktualne ! nie wiem dlaczego w poście pojawił się napis ROZWIĄZANE

Bo sam ustawiłeś taki prefiks

glaedrem

Edytowane przez glaedrem

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Ustawiłeś możliwość przenoszenia aplikacji na sdcard?

(w manifeście podajesz domyślną lokalizację instalacji aplikacji lub możliwość wyboru przez użytkownika).

Jeśli nie tu tkwi problem, to niestety nie wiem, z "as3 (np: cs 5.5 flash as3)" nie miałem do czynienia

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

flash cs5 i inne narzędzia adobe zwyczajnie eksportują appkę do .apk czy też .swf, nie ma zbytniej możliwości ingerencji w manifest

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Napisano (edytowane)

Dzięki za podpowiedzi @ Dawid Rachelski aczkolwiek nie pomogły od strony samego flasha ale za to można to wy edytować potem w pliku manifest :) według kodu oryginalnego z innej aplikacji, która ma możliwość zapisywania na zewnętrznej pamięci. W samy flashu można to ustawić przed wypuszczeniem aplikacji aczkolwiek nie działa nie wiem czemu (write external storage jest zaznaczone ) @ Dawid przez to co zasugerowałeś naprowadziłeś mnie, że można to edytować potem za to dziękuję :)np tak:

<android>

<manifestAdditions>

<![CDATA[

<manifest android:installLocation="preferExternal"/>

]]>

</manifestAdditions>

</android>

@chaosmedia ona zwyczajnie nie eksportuje aczkolwiek wygląda to podobnie. Rozszerzenie .apk wypuszczone z flasha można edytować otwierając je np. winrarem a potem notatnikiem... swf także można w jakimś stopniu edytować ale już we flashu.

Szkoda, że nie działa z pozycji samego programu.....

Edytowane przez RLAGOODA

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi