Skocz do zawartości
KunDun

TUTORIAL Odblokowanie bootloader'a dla początkujących

Rekomendowane odpowiedzi

Mam pytanie odnośnie punktu 13 tutoriala. Do tej pory wszystko było ok, jednak po wpisaniu komendy ukazuje sie wiadomosc "nie znaleziono pliku". Mam wrażenie że nie do końca wiem jak wejść w opcje fastboot, gdyż dalej ukazuje mi sie kolejne menu z wyborem, takim jak reboot czy shutdown. Z góry dziękuje za pomoc.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

A skopiowałeś plik, który dostałeś na maila do katalogu z plikami fastboot na PC?

W Bootloaderze po prostu podłącz kabel (napis z fastboot zmieni ci się na fastboot USB) i flashuj za pomocą komendy z pkt 13.

Wysłane z mojego HTC One_M8 przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    bater

Szybkie pytanie: czy występują jakieś modele HTC one X z zablokowanym bootloaderem na stałe? Głównie chodzi mi o wersję z T-Mobile

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Nie słyszałem nigdy o czymś takim

Wysłane z mojego HTC One_M8 przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Witam!

Potrzebuję pomocy. Tak jak w temacie utknąłem w bootloaderze i mam info ***LOCKED*** *** SECURITY WARNING ***, na domiar złego problem baterii gdzie dzięki skryptowi na ładowanie baterii doładuje się do 3667mV i to wszystko jednak wystarczy to do uruchomienia skryptu odblokowania bootloadera od HTCdev. Jednak problem w tym, że pomimo iż skrypt odblokowania działa to bootloader wciąż pozostaje zablokowany :/ Dodatkowo gdy przejdę do HBOOT to pojawiła się opcja SECURITY RESET (na szaro) jednak gdy to wciskam to otrzymuję komunikat error keycard coś tam... Jednak mimo wszystko tradycyjna metoda odblokowania bootloadera nie działa :/ Pomóżcie ;(

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

masz ktoś może aktualny link do tego fastboota? Nie chciałbym sciągnać czegoś niepoprawnego.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi