Skocz do zawartości
KunDun

TUTORIAL Flashowanie ClockworkMod Recovery + Root

Rekomendowane odpowiedzi

tak, ale tak się robi jak już masz jakieś customowe recovery - wtedy faktycznie tak może i można

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

jak i czy mogę zamienic TWRP w moim tel na CWM. jak wykonać taka operacie. Proszę o pomoc. moje dane cid T-MOB009 oprogr 3.14.118.27 hboot 1.36 andek 4.1.1

wersja twrp 2600

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

tak jak jest opisane w pierwszym poście...

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Suzin

Mam pewien problem, kiedy kupiłem telefon od znajomego. Powiedziane było że wystarczy zainstalować binaria w SuperSu i będzie wszystko ok. Tak zrobiłem. Wszystko działało root był. Wtedy nie wiem czy było wgrane jakiekolwiek CWM. Po reset factory chciałem zrobić tak samo. Niestety kiedy próbuje zainstalować już w aplikacji SuperSu binaria normalnie wyskakuje komunikat że instalacja nie powiodła się. Kiedy próbuje przez TWRP lub CWM telefon włącza się z ekranem z telefonem i czerwonym trójkątem i po chwili normalnie się włącza. Czy ktoś mógłby mi powiedzieć w jaki sposób wtedy to zadziałało. Jak to zrobić aby te binaria zainstalować.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

witam

czy ktoś może mi tak krok po kroku opisac jak zrootować htc one x mam w t-molibe i mam dosyc czekania na aktualizacje,

moj cid to tmob-009, oprogramowanie 3.14.118.27, poziom HTC SDK API 4.63, chodzi mi o to ze jak mialem htc hd 2 to bez problemu zmianialem sobie systemy z androida na Win phone, a tutaj trochę zabawy z tym jest , bo czytałem wszystkie instrukcje i w każdej jest jakaś różnica, a nie chcę uwalić telefonu, proszę nie pisać ze w pierwszym poście jest wszystko opisane, bo z tego co czytalem to to chyba nie wsyzstko, bo każdy miał jakieś większe lub mniejsze problemy, chodzi mi dokladnie jaki rom, co ijak więc prosze o pomoc

z góry dzięki

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Nace

rom wybierasz według swojego uznania

każdy działa lecz jeden lepiej drugi gorzej, polecam Maximus HD

zacznij od odblokowania bootloadera

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

no dobra ale o co chodzi z tym cid, bo pisze ze nie kazdy rom z nim działa chyba ze coś zle zrozumiałem , własnie chce tego Maximusa ale nie chce uwalic słuchawki

Edytowane przez kiler73
    Nie cytujemy posta poprzedzającego.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Maximus działa na każdym hboot 1.3x lub wyższym. Sprawdź w bootloaderze wersję hboot i będziesz wiedział.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    kiler73

Panowie przypominam że jest to temat Flashowanie ClockworkMod Recovery + Root a nie poradnik jak odblokować bootloader czy jak zainstalować Rom.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi