Skocz do zawartości
Pararocker

Jaki najstabilniejszy, najbardziej dopracowany ROM

Rekomendowane odpowiedzi

Tak, robilem, wszystko jest wgrane dobrze. Jak juz pisalem na codzień ROM działa w miarę stabilnie i jest OK, ale co jakiś czas (jak np. gdy ostatnio musialem wykonac pilny telefon) Defy odmawia posłuszeństwa.

Wczoraj tez mi się telefon zrestartował po tym jak zainstalowalem jakis komiks z Iron Manem z Google Play (byl na pierwszej stronie jako polecany) i go odpaliłem.

A z aplikacji to mam wgrane tylko obydwie Opery, vCommunicator, Steam Mobile, Iple i aplikacje od Google, więc to też nie ich wina.

Ogólnie muszę napisać ze jestem bardzo rozczarowany tym całym Androidem, może i jest bardzo konfiruwalny i tak dalej, ale po innymi wzgledami ustępuje pola iOS (WP nie znam, więc nie wiem), Google Play to tez masakra w porownaniu do Apple Appstore - aż sie w nim nie chce nic kupować - w tym pierwszym kupilem moze z 5 aplikacji, podczas gdy pod iOS dziesiątki.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Miałem tak samo jak ty. Wina? Uszkodzona płyta główna.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Czyli takie zawieszki/ lagi/ restarty +/- raz na tydzień (niekoniecznie pod obciązeniem, ale i np. podczas wlaczania aplikacji od dzwonienia czy przegladania internetu) mogą byc spowodowane uszkodzeniem plyty glownej?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

całkiem mozliwe

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

koledzy mialem w grane CyanogenMod 7 wszysko bylo ok ale nie mogle ustawic dziekow do danego kontaktu u was tez sie tak dzieje?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

mam tak od początku i nikt nie doszedł czemu tak jest i jak to naprawic

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

U mnie restarty były właśnie raczej nie pod obciążeniem. Najpierw sporadycznie, później coraz częściej. Na samym końcu nie mogłem odbierac połączeń poprzez przeciąganie palcem po ekranie - telefon się zawieczal, nie widział dotyku. Najgorzej działał na oryginalnym Froyo. Nie można było używać telefonu - potworne lagi i ciągłe restarty. Włączałem, przeciągnąłem pulpit i reset. Ciekawy jestem, czy w serwisie dali rade jeszcze ją włączyć przed wymianą części. Całe szczęście, że nie głupiał pod RSD Lite, udało mi się przywrócić oficjalne, czyste Froyo przed oddaniem. Niby nie powinni się czepiać, ale chciałem mieć pewność, że dostanę naprawiony telefon.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    babo1

Witam jestem nowym użytkownikiem forum, posiadaczem Motoroli Defy z zieloną soczewką. Telefon ma oryginalnego ROMa i lubi się zawiesić itd. Szukam stabilnego romu który bedzie wydajny. Nie gram w żadne zaawansowane animacyjnie gry, telefon głównie do internetu. Mogę prosić o poradę

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Krisku

CM 9 od epsylona ew ms2ginger ale nie wiem czy aparat tam dziala na zielonej soczewce

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    miziel

Jak do neta to CM9 myślę dopada chyba, ze nie używasz flasha ;)

Ja bym na Twoim miejscu WIUI spróbował (poza wydajnością w grach jest cud miód) ;)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi