Skocz do zawartości
Pararocker

Jaki najstabilniejszy, najbardziej dopracowany ROM

Rekomendowane odpowiedzi

Ja mam obecnie CM7.2 Nightly (Froyo) od Epsylona z 03.05.2012 i jest o neibo lepiej niż gdy miałem najnowsze WIUI GB.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    !urek
    jest o neibo lepiej niż gdy miałem najnowsze WIUI GB

o niebo lepiej w czym ???

Używałem już wielu wersji CM 7.2 i WIUI i o ile w stabilności jest podobnie (OK) to WIUI lepiej trzyma baterię.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Nie, raczej kup sobie iphona lub nokie lumie, bo tutaj raczej cudow softem nie sprawimy.

komentarz nie ma formy zlosliwosci, ale jedynie porady, bo ja np. Twoich problemow z telefonem nie odnotowywalem.

I to mi sie podoba :)

Dobrze wgrany Fuzz i Defy nie ma zadnych problemow. Wiekszosc watpliwych sytuacji to tak naprawde zle wgrany soft :)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Wersja Fuzza jest strasznie bateriożerna ...

Planuje przetestować "speedy barebone" na kernelu od froyo.

http://forum.xda-developers.com/showthread.php?t=1604501

Ponoć bardzo szybki i "battery friendly" narazie wracam do standardowego CM7 (na korzyść FUZZa przemawia jedynie większa ilość opcji)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Ja używam Cm7.2 Rc1 i wszystko ładnie chodzi, czasami jakieś zacinki, ale bez przesady. Stabilny, generalnie szybki, dużo opcji. wynik w quadrancie - 1986. ale myśle, że da się więcej wyciągnąć.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    PKI

A ja obecnie jestem rozdarty między Miui a 2.3 dla Defy+.

W Miui cenię sobię wygląd i szybkość działania, natomiast w 2.3 z D+ nagrywanie filmów HD.

Gdyby Miui miało HD.... - nie miałbym wątpliwości który Rom wybrać ;)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    miziel

Multiboot? ;)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Proponuję ci się zastananowić na co konkretnie to nagrywanie w HD. Jakość filmu się nie zmienia, a tylko rozdzielczość, a osobiście od kiedy mam defy nie nagrałem ani 1 filmu. Poprzednim telefonem z androidem kręciłem coś w sylwestra po pijaku, do dziś nie rozumiem sensu tego filmu.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Ja jednak po testach paru różnych ROMów wróciłem do MsGinger 4.0 beta 4 (czekam na final)

Najstabilniejszy ROM jaki miałem- nic się nie wywala, wsio działa ok, acz demonem szybkości nie jest.

No i bardzo oszczędza baterię, co jest dla mnie ważne

Ja jednak używam nagrywania HD (na Kubie baaardzo się to przydało) i jednak większa rozdzielczość=lepsza jakość=bez problemu można to potem puścić na dużym ekranie z bardzo przyjemną jakością

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    yusuf1

Ginger-Blur 3D - moim zdaniem najlepszy, najładniejszy i bez błędów prócz braku naszego języka i złego odczytu kontaktów z książki bez prefiksu +48 - nie wyświetla nazwy podczas dzwonienia. No chyba, ze można to gdzieś ustawić. Poza tym jest idealny! Tyle tego przerobiłem, ze już głupieje. Jeśli ktoś chce koniecznie androida v4 to polecam cm9 MotoIceGun. Jako jedyny nie zamula się po dłuższym użytkowaniu.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi